Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy tudom megszüntetni az...

Hogy tudom megszüntetni az izomlázamat?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja járok táncolni.Az előtt nem is érdekelt a spárga meg a táncmozdulatok sem.Múlt pénteken nagyon meghúztam a belső combomat spárgázás közben.Utána ráfutottam még(futópadon)6 kilométert.Nagyon fáj a lábam.A pénteki táncra hogy tudnám elmulasztani az izomlázam?

14/L



2012. febr. 1. 21:07
 1/5 dirtboy ***** válasza:

ha meg húztad és utána meg terhelted a fájós iszalagot akkor az izomláz a legkisebb probléma,lehet nem is izomlázad van hanem az ín fáj.

máskor ha meg húzódik valamid ne erőltesd tovább hanem pihentesd.

2012. febr. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha még egy két napig fáj, jobb ha megnézeted orvossal. Jobb félni mint megijedni ;)
2012. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor a táncot ezen a héten mindenképp hanyagolom
2012. febr. 1. 21:25
 4/5 anonim válasza:
Ha mégis izomlázad lenne, vagy későbbiekben. Akkor én ajánlom a Bengay krémet. Ez egy sima izomlazító, de nekem nagyon jól bevált. Gyógyszertárban vettem 1200Ft, de sokáig elég.
2012. febr. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az izomlázat pedig úgy todod elkerülni hogy mikor az órán nyújtasz akkor mélyeket lélegzel ki és be evvel csökkentheted az izom láz mértékét vagy meg is előzheted.ha mégis kialakulna akkor ugyanúgy mint a nyújtásnál kicsit át mozgatod a fájós “területeket“
2012. febr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!