Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Imádok zumbázni! Viszont volt...

Imádok zumbázni! Viszont volt egy agyvérzésem 1 hónapja! Mikor mehetek újra zumbázni? Vagy zumbázhatok még valaha?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg igen, de... az ORVOST kérdezd!!! Itt egy csomó hozzá nem értő tini okoskodik többnyire. De még ha egy ezdő válaszol, ő sem orvos.
2012. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszike!

Csak hát.........tudod, az agyvérzés óta nem igazán csinálhatok semmit, és unatkozom! Itt ülök csak a gép előtt, és próbálok kikapcsolódni! Meg kutakodok, hogy mit lehet, és mit nem, egy ilyen eset után!

2012. febr. 3. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvasgass, tanulj (tanulni sosem felesleges :), vagy főzőcskézz, bármi. Próbáld lefoglalni magad.

Az eredeti kérdéshez pedig én is csak azt tudom tanácsolni, hogy az orvosnál érdeklődj.

2012. febr. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Próbálom elfoglalni magam! Csak én ezelőtt sürgő-forgó életet éltem! Állandóan dolgoztam valamit! Most meg semmi! ÁÁÁÁÁ! Uncsi!

De majd lesz még jobb is!

2012. febr. 3. 20:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze megértem, de a kérdésed amúgy sem erre vonatkozott. Irány az orvos minél hamarabb!
2012. febr. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
akkor ha már nem lesz lebénulva az egyik oldalad és nem pelenkába végzed a dolgod.
2012. febr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kössz! Nem bénult le semmim, és nem kellett pelenka!

Szerencsés voltam!

2012. febr. 4. 12:51

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!