Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixen hogyan érdemesebb...

Tippmixen hogyan érdemesebb fogadni? nagyobb pénzzel pl 1-2000-rel max 2 meccs ami nem necces, vagy 4/3-ban 200-al közepesen necceseket?

Figyelt kérdés

2012. febr. 5. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint minél kisebb pénzt tegyél kockára.

De a biztosan nyerő szisztéma a következő: kezd egy zsetonnal. Ha nyersz, dupláját kapod vissza, és a hozamod egy zseton nyereség. Ha vesztesz, tedd föl az előző tét dupláját (2 zsetont). Ha most nyersz 4 zsetont kapsz, és eddig 1+2=3 zsetont tettél fel, tehát a nyereséged ismét 1 zseton. Ha veszítenél, ismét duplázd meg az utolsó tétedet (tehát most 4 zsetont fogsz feltenni). Ha ezúttal nyersz 8 zsetont kapsz, és ez eddig 1+2+4=7 zsetonodba került).


Mielőtt azonban arra gondolnál, hogy eljött az ideje a könnyű és gyors meggazdagodásodnak, és berohannál az első kaszinóba, mert itt a biztosan nyerő szisztéma a kezedben, nézzük, hogy miért mondtam azt, hogy CSAK ELMÉLETBEN működik ez a módszer !!!

2012. febr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen ezt én is tudom, :) de minél kevesebb meccset teszel, annál nagyobb az esély a sikere, ha 1000ft-al megraksz 2 db 1,80-as szorzót, az 3240, azaz 2240 a haszon, és így a duplája, és könnyebb is. Ezért nehéz döntenem.
2012. febr. 6. 18:04
 3/5 lee12 ***** válasza:

a baj ott kezdődik hogy nincs fix meccs

van szinte 100 százalékig bisztos de ott a szorzó 1,000000000000000001 kb:D

jól kitalálták ám ezt a rendszert

2012. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már buktam el 1,01-es szorzót (annál kisebb szorzó nincs) francia rögbivel!
2012. febr. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

egy ideje tippmixezek, sztem a legoptimálisabb 3 meccset rakni, és azok mint 1,6 felett legyenek, de ha lehet inkább 2x szoró körül, egy átlagos nappon így is ki lehet bogarászni jó meccseket.


nekem amúgy inkább bejönnek az ilyen 2,6-os 3-as szorzók mint az 1,2-1,3-asok, a kicsiket mindig is bebuktam, nagyokra jobban ráérzek vmiért, jött már 13x szorzós is:)

2012. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!