Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen stílusú tánc ez és hol...

Milyen stílusú tánc ez és hol oktatnak ilyet?

Figyelt kérdés

Az újabb videoklipekben mindig van valamilyen csoportos táncjelenet, nagyjából ugyanabból a készletből dolgoznak, más koreográfiával. Ennek a stílusnak a nevét szeretném megtudni. Ilyesmit lehet látni ebben a klipben is: http://www.youtube.com/watch?v=6XbIuSLaCnk&ob#at=265

(a videó egyből a kérdéses résznél indul, nem kell tekergetni)

Valami ilyen/ehhez hasonló táncot szeretnék tanulni, de nem tudom, hogy mi a neve ennek a fajtának. Talán ez lenne a modern tánc?

(Bónusz kérdés: Budapesti tánciskolákat illető javaslatot is várok, ahol ilyen táncot oktatnak. De ez nem olyan fontos, főként a stílus neve kellene. )


Köszönöm előre is! :)


2012. febr. 6. 01:35
 1/7 anonim válasza:
szerintem ez a hip hop de szerintem semmi féle képpen nem modern :D
2012. febr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 *Glissade* ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez a hip-hop valamelyik fajtája lehet.

Egészen biztos vagyok benne, hogy ha elmész hip-hop táncra, akkor ennél sokkal jobbat is fogsz majd tudni:)


Ajánlok neked egy linket, ahol vannak videók is, és elsősorban hip-hop-ot és annak a stilusait oktatják!

(sokkal jobbak mint amit JLo táncol)


[link]

2012. febr. 8. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 *Glissade* ***** válasza:
100%

Itt a neked való:))


Szerda 17.00-18.00

Péntek 17.00-18.00


Hip-Hop és Video klip dance Kezdő 10-14 éves korig - tanár:BRIGI

Beiratkozás 2012.01.04.-től folyamatosan

Érdeklődni : 0036/30 389 8938 vagy bltcrew.brigi@gmail.com


Szerda 19:10-20:10

Péntek 18:00-19:00


Hip-Hop és Video klip dance Kezdő 15 éves kortól - tanár:BRIGI

Beiratkozás 2012.01.04.-től folyamatosan

Érdeklődni : 0036/30 389 8938 vagy bltcrew.brigi@gmail.com

2012. febr. 8. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. febr. 8. 06:07
 5/7 anonim válasza:
ez amúgy modern tánc amit el mondanééék hogy nem hip-hop ne keverjük össze.. a hip hop az nem ilyen 3 évig hip-hop oztam és őszíntén szólva ahova mentem táncsuliba...(nevén nem szeretném nevezni mert híres)de nagyon gagyi volt 3 év alatt szépen meg utáltatta velem a hip-hop ot a másik probléma ezzel a táncal a következő:fellépések nincsenek lehetőség rá:nulla..mivel..ez nem egy aerobic..pl...de a modern tánc amit ebbe a vidiben is látsz azt mesterfokon oktatják pár helyen.!!pár helyen ahol a pénzedért kapsz is valamit..! sok szerencsét éb személyszerint ha ez a tánc tetszik..akkor én a madách musical tánműsvészeti sulit javaslom..de csak akkor ha télleg ezt szeretnéd mert ez egy nagyon komoly hely igazi profikat képeznek ki..!
2012. márc. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 *Glissade* ***** válasza:

Utolsó

Bocs, de nem értek veled egyett:)

2012. márc. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
New style féleség :)
2012. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!