Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segítség kellene?

Segítség kellene?

Figyelt kérdés
Speedfitnessre járok, mielőtt lefújjognátok hatásos, imádom, és fogytam sokat tőle! azonban az a problémám, h megállt a fogyás... van még mit ledolgozni... érdeklődni szeretnék, h létezik e olyan étrendkiegészítő, ami csillapítja az éhséget, vagy zsírégető hatású? mozogni heti 2szer mozgok, tehát jó lenne inkább valami étvágycsökkentő! létezik ilyen, legális? és hatásos?
2012. febr. 6. 10:27
 1/3 dirtboy ***** válasza:

létezik,kipróbálni ugyan nem próbáltam ki szóval a hatásosságot nem tudom igazolni de nem is ajánlom.

iktass be még egy kis plusz mozgást és fogsz fogyni a heti 2 az nem sok.

2012. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is inkább egy jó kis szálkásító diátát ajánlok és még 2x40 perc mozgást, ami aerob jellegű legyen, szobakerékpár, kocogás, ellipszis tréner, lépcsőzőgép.

A zsírégetők csak pár százalékot tesznek a dologhoz, egy jól megtervezett diéta viszont mindig sikeres.

2012. febr. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

remélem azt tudod , hogy a fogyás nagyjából csak a 20napon kezdődik valóban el(ugyanis addig kiürül a víz stb.)

létezik étvágycsökkentő [link] mint például ez

2012. febr. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!