Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Halott ötlet az hogy majdnem...

Halott ötlet az hogy majdnem 16 évesen el szeretnék kezdeni balettozni? Hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért lenne halott ötlet? A nagyanyám 67 évesen kezdett tanulni zongorázni. Valószínű, hogy már nem fogsz elérni csúcsteljesítményt a balett világában, de azért balettozni még megtanulhatsz. Ha az alkatod, hajlékonyságod megvan hozzá, keress egy magántanárt.
2009. jún. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
valami nagyvárosban biztos találsz olyan helyet, ahova "nagyok" is beirítkozhatnak. mert általában csak kicsiknek indítanak ilyeneket. sztem maga az ötlet nem halott, csak találni kell olyan helyet, ahol megtanítanak rá!
2009. jún. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hobbyból sosem késő elkezdeni(:

de h foglalkozás vagy művészi szinten sajnos már késő...én 3 éves korom óta balettozom és csak most jutottam el a spicchez..nagyon nagy munka HAJRÁ!;)

2010. máj. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!