Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » újra szeretnék edzeni, mozogni...

újra szeretnék edzeni, mozogni, de hogyan?

Figyelt kérdés

régen jártam aerobic-ra,utána meg rubint réka dvd,meg aerobic dvd-re tornáztam.ősszel futni is jártam.az a baj velem h nincs beosztva hogy mikor mit csináljak.magamtól kell csinálnom,mert nincs pénzem eljárkálni edzésekre.de nem baj,jó egyedül.csak nem tudom hogy egy héten hányszor kellene,meg mit kellene csinálni.eddig össze-vissza csináltam amikor kedvem volt.van lépcsőm is meg minden,kötél..csak össze kellene hangolni valahogy.jobb alakot szeretnék,de nem kell sok kilót leadnom.kajára amugy is figyelek,de sportos csaj szeretnék lenni.

nagyon örülnék ha valaki segítene,köszi


2012. febr. 6. 16:40
 1/7 magnum89 válasza:
A SZEX A LEGJOBB MÓDJA ,HOGY SOK KALÓRIÁT ÉGESS EL.
2012. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Hat az attol fugg hogy mit akarsz elerni,fogyni akarsz vagy csak azert akarsz edzeni hogy egeszsegesen eljel?
2012. febr. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

elsőnek:igen,ez is szerepel az edzésterven :D hetente több x

lapos hasat feszes combot szeretnék.valószínű fogyással is járna a dolog.de pl nem nagy a hasam,de plöttyedt..:D.a a combom nem izmos,nem feszes,egyáltalán,olyan formátlan ahogy kinéz.inkább plötyi ez is :D.remélem értitek mit akarok.

2012. febr. 6. 17:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Látogass el egy kettlebell edzésre ;)
2012. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Editte válasza:

Hali:)

Tavaly december elején kezdtem el naponta futni, mert úgy éreztem valamit kell! Mostanra (még ilyen elmebeteg időben is) naponta lefutok 3-4 km-t. Szerintem még semmi látszatja, de sokkal jobban érzem Magam, energikusabb lettem, nem utolsósorban egy fillérembe sem kerül. Szerintem kezdetnek Neked sem lenne rossz. Aztán majd hozná magával a többit. Tudom, páran azt mondják, hogy télen ne fussunk, de Nekem semmi bajom nem lett tőle eddig:)

2012. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
ertem en:D Hat ha nagyon izmosodni is akarsz kicsit akkor netrol szedjel le egy jo szalkasito etrented mert a fehrrje az kell a szervezetnek ezekhez a dolgokhoz... es akor egy egyszeru aerobik vagy aerob edzesekkel elerheted :) de ehez kell legyen idod:) foleg az aerob edzeshez hetente 4x 50 perc boven eleg:D
2012. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ok.köszi mindenkinek
2012. febr. 9. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!