Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol van duci fitness Budapesten?

Hol van duci fitness Budapesten?

Figyelt kérdés

Nemrég váltottam életmódot, így kénytelen voltam a mozgást is beiktatni az életembe. Egyedül futok, ugrálok dvd-re,úszok, de szeretnék csinálni valami közösségi mozgást is.


Viszont elég hülyén néznék ki a 40 kilos csajok között, és valószínű, hogy nem is bírnám. Ötlet?


2012. febr. 9. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:

ötlet mint hogy nem néznél ki hülyén?

vagy ötlet mint hogy hova menj le? egy jóga vagy tai-chi edzésen lehet annyira válogatott közönség, hogy lemehetnél. viszont ezek nem szükségképp elég intenzív edzések. nem azért, mert az eredeti kínai harci ThaiChi nem baromira fárasztó, hanem mert itt úgy oktatják ahogy éppen akarják, de egy próbát adhatsz neki, megkérheted az instruktort-edzőt, hogy számodra energiaköltséges mozgás kell, lehet úgy is végezni.


másik - van ez a tekerős akármi.. sok szobabicaj egy teremben.. na ott sem fog senki sem zavarni téged, mert mindenki a maga szenvedésével van elvileg elfoglalva.


jó esetben egyéb küzdősport, harcművész edzésekről is el lehet mondani hogy elég intenzív, viszont senki sem azzal fog foglalkozni, hogy neked mekkora testzsírod van.

2012. febr. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Szerintem ha elmész edzőterembe senkit sem fog érdekelni hogy ducibb vagy a többieknél.akik oda járnak "40 kilós csajok" lehet régebben olyanok voltak mint te..

Énis járok fitnessbe és nem vagyok vékony 170 cm hez 82 kilóról indultam most vagyok 68... Járj nyugodtan edzeni.Az már alapból tök pozitiv az emberek szemében hogy van akaraterőd és csinálod ;)

én a szobabiciglit és a lassu de sok ideig tartó kocogást javaslom én attól fogytam heti 4X csináltam.én a nyugatihoz járok ott van egy viszonylag olcsó,jó terem.

2012. márc. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, spinning, futás bevált. már csak a margitszigetre kéne erőt gyűjteni lemenni :)
2012. márc. 24. 13:45
 4/4 anonim válasza:

Ez engem is nagyon érdekelne, külföldön már vannak kifejezetten duciknak fenntartott fitness termek. Én már egy sima duci fitness órának is örülnék, nem egy egész teremnek.

Fóbiám van a hagyományos fitness termektől, mert tele van "jó csajokkal" meg "jó pasikkal". Régebben jártam ilyen helyekre, de ma már nem bírom betenni a lábam. Egyetemista vagyok, és nálunk fel lehet venni testnevelés óraként aerobikot, sipinninget, gimnasztikát stb stb és fizetni sem kell érte. Minden félévben a tárgyfelvételnél fel akarok venni valamit ezek közül, de végül sosem merem. Inkább fizetnék egy olyan óráért, ahol csak ducik vagyunk egymás között, mint hogy ingyen járjak frusztráltan, szégyenkezve.

2013. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!