Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Testépítők! Tudnátok segíteni...

Testépítők! Tudnátok segíteni ebben?

Figyelt kérdés

Lehet a testépítő itt a legtöbb emberre erős szó , de akkor úgy mondom ,hogy aki ért hozzá az segíthetne ebben.


Szóval 18 vagyok , több éve edzek voltam már kocka hasú , picit zsírosabb vastag kezű , normális alkatú , a lényeg ,hogy valami miatt mindig abba kellet hagynom vagy épp változtattam az edzésen.


És most esztétikai problémáim léptek fel! De a "jó alak" az valahogy elveszett.(hosszú betegség miatt)

A hasam/derekam valahogy elhagyta magát vagyis kis pocakom lett és az oldalaim meg vékonyak. Vagyis elképesztően hülyén nézek ki.

Hogy magyarázzam?! Az oldalamat a csípő fölött hogyan vastagíthatom meg? Hát/has gyakorlatok ?

Ezenkívül a nyakam is satnya lett, meg kisebbek a vállaim de ez most nem téma.

Szóval értitek ? A kérdés adott!


2012. febr. 9. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
nem értjük. két fázis van, tömegelés és szálkásítás, ha izmosodni akarsz tömegelj, ha fogyni, akkor szálkásíts, egy idő után gondolom visszanyered az alakod, vagy mi
2012. febr. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hozzám szól a kérdés, de azért halkan megkérdezném, hogy a "testépítő", mint "cím" Nálad kilókban (és évek számában) mérhető? Mert eddig úgy tudtam, hogy ez inkább életforma.
2012. febr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát akkor tömegelj, eddz mindenre, majd szép lassan vastagodik az is.. gyakorlatkat nézhetsz itt: [link]
2012. febr. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hosszabb idejű kihagyás után kvázi az alapokról kell kezdened, kezdj el tömegelni, utána pedig szálkásíts. A visszafejlődött izomcsoportokkal kezdd, azokat hozd szintre,persze közben a többi izomcsoport is mehet, csak ne túl intenzíven, mert durván asszimmetrikus leszel. Utána mehet a teljes tömegnövelő edzés. Remélem a lényeg érthető, így negyed 1kor már nem vagyok hűde jó formában. :)
2012. febr. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!