Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges ez? 2éve edzek,...

Lehetséges ez? 2éve edzek, első évben kevert fehérjéket fogyasztottam, a második évben pedig tejsavót+estére kazein fehérjét.

Figyelt kérdés

Kajálásom mind a két évben tökéletes volt, grammra pontosan kiszámolt étrenddel növeltem tömeget, viszont a 2 évben mikor minőségibb fehérjét fogyaszottam, semmivel sem fejlődtem jobban. Lehetséges az hogy a növényi fehérjékre jobban "reagálok"?

(Tudom azt is hogy az első évben mindenki jobban fejlődik mint az elkövetkezendő években, de azért a tejsavó fehérjék állítólag fényévekkel jobbak a szójánál.)


2012. febr. 11. 11:41
 1/2 dirtboy ***** válasza:

jobbak de az nem jelenti azt hogy már akkor egyből több izom fog épülni csak azért mert kevert helyett tejsavót ittál

sok minden változhatott az idők során ezt így nem érdemes figyelgetni.

2012. febr. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Meg ahogy te is írtad a zárójelen belül, lassul a fejlődés 1 év után.
2012. febr. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!