Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetek igy boxolni?

Elkezdhetek igy boxolni?

Figyelt kérdés

Lenne kedvem kiprobálni ezt a sportot de félek hogy nem bírnám az edzéseket...

180cm 115kg 18év....

régebben edzettem konditeremben meg voltam amatör erösember versenyen is de meguntam(nem tetszett és elfogyott a motivácio)... elhiztam... semmi erönlétem nics(nem is volt tul sok)


szerintem ha futnom kéne 500métert kifulladnék de valamit el kell kezdenem mozogni ujra ehhez lenne is kedvem csak féélek hogy kirögögnek hogy mit akar ez a bálna itt ..:D



2012. febr. 13. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem először foggyál le 20 kg-ot, erősen sportolva, kizárólag egészségesen étkezve (napi 5-ször keveset), bár persze közben boxolni is járhatsz, legalább lesz motiváció.
2012. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

nem bírnád az edzéseket. ÉS? szerinted ki bírja először?

sportnak jó lesz, mellette ha szálkásítasz (ez ugye étkezésre vonatkozik) akkor visszafogyhatsz a verseny súlyodra oszt ennyi. közben meg feljönnél álló képességben. magyarul nem fekszel ki az első ütés után :D

2012. febr. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

két hete voltam utánpótlás ökölvívó mérkőzésen és simán voltak 100-120 kilós induló srácok 17-20évesek.

3 meccs,tehát 6an voltak.

lassabbak voltak persze és hamarabb el is fogytak állóképességben,de végignyomták tisztességgel,uh egyáltalán nem lennél kirívó eset edzésen szerintem.

2012. febr. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat megnyugtattak valamilyen szinten:)
2012. febr. 16. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!