Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan hozhatnám formába a...

Hogyan hozhatnám formába a tánctudásom?

Figyelt kérdés

Kb 7 éve, hogy abba hagytam a modern táncot és most szeretném újra elkezdeni, de a hely, amit kinéztem felvételit tart. ( Szó se róla vonz a kihívásm hogy nem a pénzem hanem a tudásom dönti el oda való vagyok-e )

Március 2 felében kell menni, ahol betanítják a táncot majd előkell adni a többi jelentkezővel. Addig is szeretném egy kicsit a befásult tánctudásomat korrigálni. Esetleg videók, amikból mozdulatokat tanulhatnék?


2012. febr. 14. 19:59
 1/4 *Glissade* ***** válasza:

Hány évig tanultad?

Mennyire emlékszel még a koreókra az edzésre stb. amit csináltál régen?

2012. febr. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

2 tanévnyit.

Igazából már semmire se emlékszem azokból az időkből, csak a zenékre amikre táncoltunk meg néhány bemelegítő gyakorlatra.

2012. febr. 14. 20:56
 3/4 *Glissade* ***** válasza:

Akkor még azt sem tudom mondani, hogy nyomj le otthon egy edzést...

Magadtól így nem fog menni...

Szerintem keress addig egy tanárt vagy iskolát, ahol ezt tanítják és csatlakozz be pár órára!

Szerintem...

2012. febr. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 *Glissade* ***** válasza:

Az meg a másik, hogy ahány tanár kb. annyi féle képpen oktatják ezt a táncot. Legalábbis én két tanárhoz jártam eddig és minkettő mást tanított, modern tánc cimszó alatt.

Ami biztos, hogy valamennyire hajlékonynak kell lenned hozzá és a saját testsúlyodat elbírni.

2012. febr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!