Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet úgy fogyni, hogy...

Hogy lehet úgy fogyni, hogy ne veszítsünk az izomzatból?

Figyelt kérdés
Már edzek fél éve és úgy vettem most észre, mintha jött volna fel rám 1-2 kiló és ezt le szeretném adni, de viszont amit felszedtem eddig izmot, abból nem szeretnék veszíteni. Hogy tudnám ezt megoldani, hogy jó legyen.
2012. febr. 15. 18:43
 1/5 dirtboy ***** válasza:

szálkásítódiéta és aerob edzés,mellé folytasd a súlyzózást,figyelj hogy meg legyen a 3g/tskg protein.

BCAAra ha van pénzed vehetsz de nem muszáj.

2012. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, jól megtervezett étrend kell és a súlyokból nem szabad visszavenni, persze nem fog annyival menni, de törekedni kell rá.
2012. febr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TOMAtm ***** válasza:
az honnan jött h aerob edzés kell a zsír lefaragásához?am az 'afterburn' gyakorlatokat kell ilyenkor használni.van köztük nagy intenzitású aerob,de jobbára sima edzés,szuperszettekkel.
2012. febr. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

TOMAtm, nem tudom, hogy tőlem várod e a választ vagy dirtboy-tól, de akkor leírom én mit tapasztaltam. Elöljáróban azért megjegyzem, hogy azt is szoktuk írni, hogy szálkásító diéta legyen hozzá. Tehát nem azt írom én sem, hogy aerob elég hozzá, sőt, odaszoktam írni, hogy jó az intervallum kardio is. Akkor meg azt a kritikát szoktam kapni, hogy minek írom, az nem való kezdőnek. Én egyébként szálkásítottam már le csak diétával+súlyzós edzésen nem változtattam+egy hétvégi focival.

De régebben meg többször heti 3aerob volt a súlyzós mellett.

Szóval így is, úgy is működött nálam, mert jó volt az étrendem.

2012. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sehogy, kis pancser, 6 hónap alatt nem lehet olyan izomzatot építeni, amiért kár lenne, vagy amit ennyire óvni kéne.
2012. febr. 16. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!