Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Stanazolos szteroid kúra...

Stanazolos szteroid kúra szerintetek megéri?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok 186 centi és 110 kg...kb 22% testzsírral vagy kicsit többel.

Elég szálkás vagyok de most nem igazán tetszik a téli eredmény mert nem annyira lett szálkás az egész mint ahogy arra számítottam.

Arra lennék kíváncsi, hogy ha elkezdeném ezt a kúrát meddig kéne csinálni? ja és, hogy meg e érné?

Nagyobb lennék tőle vagy szálkássabb vagy nagyobb és szállkásabb?:S nem tudom még a méret nem igazán tetszik 120 kg ra gondoltam de az meg már lehet túl sok lenne.

kb 2 éve edzek.



2012. febr. 15. 20:38
 1/8 A kérdező kommentje:
ja és hajlamos vagyok a hízásra...1,5 éve 65 kg voltam, és csak fehérje és edzés mellett
2012. febr. 15. 20:39
 2/8 anonim ***** válasza:

Szálkásabb??A Stanazoltól??Szerinted a szervezet által visszatartott víztől mit lehet várni??Az egyáltalán nem izom hanem víz...amit a Stanazol produkál!Az izom fehérjéből épül fel, nem hormonból!

És honnan tudod hogy igazi az a Szteroid amit veszel??

Ha igazi is, abbahagyod akkor a víz kimegy a szervezetedből, de a károsodás megmarad!

2012. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szálkás 22% testzsírral??:O

a stanazoltol nem leszel szálkásabb főleg ha hajlamos vagy a hízásra és nem változtatsz az étrendeden, az étrendeden kell változtatni.. nincs mese ki kell számolni miből mennyi mikor

ezt olvasd el: [link]

meg a sárga kapszulát

diétás étrend kell neked +aerob a súlyzós edzés mellé nem stanazol

meg e érné? nem.

ja igen és honnan tudod, hogy télleg nem hamis? mert a haver azt mondta, hogy ez tuti, tuti jó?

még nem állsz készen rá és fölösleges lenne számodra

2012. febr. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szálkás, de 22 a zsírja, 2 év alatt 45 kiló, persze...


fake...

2012. febr. 16. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

műtétem volt elötte mármint amikor elkezdtem edzeni, nem voltam egészséges azért voltam olyan kevés kiló és azért híztam meg annyira..de egyébként 110 kg hoz 20 valahány testzsír szállkásan néz ki bár van rajtam zsír elég..nem azt mondtam , hogy nincs.

És köszönöm a válaszokat srácok még egyszer meggondolom:)

2012. febr. 17. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

GreenTea


#2

Miért beszélsz hülyeséget? Attól, hogy hallottál valamit valamiről még nem lesz mindenre érvényes és nem kell feltétlen megosztanod. Főleg mert hülyeség.

Az igaz hogy a stanozololtól nem lesz szálkásabb, mert ez első sorban az étrenden múlik. De az hogy a stana vizet kötne meg elég nagy hülyeség. Elsősorban anabolikus hatása van, androgén hatása csekély. Ezért szokták kombinálni más szteroidokkal.


"Ha igazi is, abbahagyod akkor a víz kimegy a szervezetedből, de a károsodás megmarad!"

Mint már írtam nem fog vizet megkötni, így nem lesz ami kimenjen utána.


Magában alkalmazva nem sok értelme van a stana tablettának.

2012. febr. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Akik szidják így a stanazolt próbálta már egyikőtök is vagy csak okosak vagytok már megint a stanazol anyagcsere gyorsító szálkásodásra és tömegnövelésre is lehet használni attól függ hogy fehérjét vagy tömegnövelőt szedsz mellé. Amúgy szálkásodáshoz inkább sok kardiót és valami carnitin alapú szert ajánlok mellé meg aminosavat így együtt hatásos lessz és izmot se vesztesz. A 20% meg közel se szálkás a szálkást olyan 3-4% ra mondanám...
2012. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]



ha valaki szálkás szerintem 12-nél lehet rá mondani :)

2013. júl. 14. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!