Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha tömegnövelőt "eszek" és...

Ha tömegnövelőt "eszek" és nem edzek mellette akkor hízok tőle?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok és szinte kórosan sovány egy betegségből kifolyólag.már több dolgot kipróbáltam de semmi nem használt.légyszi válaszoljatok nekem és esetleg ajánlhatnátok hogy melyik tömegnövelő lenne jó
2012. febr. 18. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha többet eszel, mint amit eltudsz égetni, akkor hízól..

Nem tudom hogy mit és mennyit eszel, hogy nem bisztos hogy hízni fogsz...

De hozzá teszem, hogy ha úgy akarsz hízni, akkor csak zsír lesz belöle.

Ha hízni akarsz egyél rendesen és edzél, legalább izmot kapsz, jobban néz ki, jobb neked is..

2012. febr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A tömegnövelők 70-90% a szénhidrát, amiből kb a fele szőlőcukor. Ha nem edzel akkor a glikogénraktárakat nem üríted le, így a szőlőcukorból kb csak zsírt raktároz a szervezet, arról nem is beszélve, hogy cukorbeteg leszel ha huzamosabb ideig csinálod.

Ezek a táplálékkiegészítők nem véletlenül vannak így kitalálva, ha hízni akarsz egyél csokit zsíros kenyérrel ...

Ha pedig izmosodni szeretnél akkor sajnos konditerembe kell elmásznod és keményen edzeni.

2012. febr. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

énis igy vagyok vele 20 éves vagyok és sovány.nagyon jó étvágyam van annyit eszek mint egy idióta :D mindent kipróbáltam béres csepp, Peritol szirup( ettől mindig álmos voltam) de végső elkeseredésemben elmentem egy testépítő boltba.kérdeztem h lányok szoktak e ilyet szedni és mondta h igen. megkérdezte edzek e mondtam h nem.ajánlott is egy tömegnövelőt másképp kell innom mivel nem edzem.egy kilós zacsi por már elfogyott most a 2. felénél járok. nem mondhatom h nagy a súlygyarapodás de 2 kilót híztam ami kezdetnek nem is rossz.

Ez a por a biotech Max Gain Plus. És am a zacs hátuljára az van írva h sportolók és nehéz fizikai munkát végzők számára.Finom is nagyon, 1kg 2690 ftba kerül.nem olcsó mulatság de a cél érdeke...

am még a hairclinictől is nőtt az étvágyam mivel b vitamin van benne.Rem segítettem.

szép napot!

2012. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!