Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 5x edzésem van, a felsőte...

Balazs00xx kérdése:

Heti 5x edzésem van, a felsőtestem és a lábam nagyon szépen alakul, de a derekam még mindig széles, husis mit tegyek?

Figyelt kérdés

milyen gyakorlatot ajánlasz rá?

a kajám sok zöldség sok hús és széndhidrát , ill sok sok fehérje ,

perpill egy kreatin kúrában vagyok benne ,

napi multiviaminom és 80-120 gramm fehérje megy ,

ill edzés előtt hot blood,

kreatin edzés előtt és után 6-6gramm ( 3.hét a kreatin kúrából)


hogyan tegyek kisebbé a derekamat?

most tömegelek de a derék nem ment még le :\ .. kardió ugye perpill nem mehet: P azt mondták


2012. febr. 19. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mehet az aerob edzés nyugodtan heti minimum 4xer 45perc! esti kajára figyelj nagyon este a húst zöldséggel edd szénhidrátot ne fogyassz lefekvés előtti időszakban. aerob edzés előtt belöknék egy kis lcarnitint vagy zöld teát
2012. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tömegelni és fogyni egyszerre NEM lehet !

amíg tömegelsz az ott marad, majd a diéta során eltűnik , egyébként meg az hogy edzés előtt és után iszol kreatint , nem jelent kúra szerű szedést

ezt pedig olvasd el ( az alján van tovább gomb is )

[link]

2012. febr. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
azt azért még a kreatinhoz hozzáteszem , kivéve ha megvolt a töltés és pihenőnapokon is szeded ( nem gondoltam át rendesen bocsánat)
2012. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

feltöltési időszakon túl vagyok ami egyhét

azt hittem kiderül abból h 3.hete szedem:)

sebaj

és pihi napon is megy csak akkor egybe 12 gramm:)

üdv.

2012. febr. 19. 10:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!