Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » írnátok nekem egy edzéstervet?

írnátok nekem egy edzéstervet?

Figyelt kérdés
az a baj, hogy eddig nem volt edzéstervem, de még csak egy hónapja gyúrok:)...általában egy héten kétszer-háromszor edzek ugyanarra az izomcsoportra, de addig csinálom még el nem fáradok, számolni sem szoktam...szóval kérlek írjatok egy normál edzéstervet, ami jó lenne nekem (16év/fiú/64kg/175cm)...és nem az a célom h 50es karjaim legyenek, hanem hogy az átlag embereknél izmosabb legyek:)amúgy nem szoktam lábra gyúrni, se hátra...az értendem Nutridrink vagy Resource itallal egészítem ki,amit csak edzés után iszok...ez így megfelelő, vagy valami nagyon nem jó??:D..kérlek hogy értelmes válaszokat írjatok köszi:D
2012. febr. 19. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miért nem gyúrsz lábra meg hátra? Nincs?
2012. febr. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 dirtboy ***** válasza:

/és nem az a célom h 50es karjaim legyenek, hanem hogy az átlag embereknél izmosabb legyek/


[link]


[link]

2012. febr. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

hát az egész nagyon nem jó, se étrend, se edzésterv, se láb, se hát, 1 izom 1 héten többször...


[link] ezeket alaposan olvasgasd át, ha ezek után van kérdés, kérdezz. ja és IGYÁL TURMIXOT! :D (nem, ez a nutridrink dolog nem jó)

2012. febr. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Így van, mindenre kell edzeni. Edzés után tejsavó protein+ dextróz (vagy vitargo) menjen. Csinálj egy olyan edzést, amit ide is leírtam az utolsó beírásomban: http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..
2012. febr. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat,amúgy azért nutridrink,mert ehez olcsón hozzájutok, de a por az nekem drága:/
2012. febr. 19. 13:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Megnéztem az összetételét a nutridrinknek, de szerintem ez nem jó edzés utánra (sem). 100 ml-ben van csak 6g fehérje és ugyanennyi szacharóz és zsír is. Neked edzés utánra kellene 30-35 g protein és 40-50 g szőlőcukor, nem répacukor. De te tudod, csak jó tanács...
2012. febr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
értem...de van a Nestle-nek is egy itala,aminek az a neve hogy Resource...ebben 400kcal,18g fehérje,5g élelmi rost....és ha minden edzés után ilyet innék + ennék rendes kaját,amiben van fehérje, akkor se lenne jó??amugy ha vennék fehérjeport,akkor azt minden nap kellene inni, vagy csak edzések alkalmával?
2012. febr. 19. 13:49
 8/11 dirtboy ***** válasza:
dilisnyuszi belinkelt neked valamit,vedd már a fáradságot és nyisd meg és olvasd el
2012. febr. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
akartam még írni, de dirtboy-nak igaza van, először olvasd el az alapismereteket.
2012. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 big dog ***** válasza:
Rögtön idegösszeomlást kapok,hogy edzés után a nyuszkvikknél tartunk...
2012. febr. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!