Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Karizom? (bővebben lent)

Karizom? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Én most fogyózok és ezért karra is gyúrok. De eddig inkább 4 és 6 kilóssal gyúrtam és fekvőtámaszoztam és erősödtem, de most már szálkásodni szeretnék, hogy vékony legyen a karom. Azt hogy csináljam? Folytassam ezt vagy 1-2 kilós súlyokkal gyúrjak?
2012. febr. 19. 14:59
 1/5 big dog ***** válasza:
2012. febr. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

szálkásodni az étrend változtatással fogsz,a tömegnövelő étrend helyett most már szálkásító étrend kell és a kondizás mellé kell aerob mozgás.

a kondizás maradjon a régi nem kell csökkenteni a súlyt.

2012. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 GetStreet ***** válasza:

Ha rám hallgatsz ugyanúgy kondizol, akár még nagyobb súlyokat is próbálhatsz, és szálkásító étrend.

Szurkolok neked;)

2012. febr. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Zakathol ***** válasza:

Fogyózás=szálkásítás. Ennek okán, ha még nem szálkásodtál, csak erősödtél akkor nem is diétáztál!

Fogyni csak megfelelő étrenddel lehet. A mozgás csak az étrend után jön, de legalább olyan lényeges: heti 3-4 alkalommal 40-50perc kocogás/kerékpározás. Ezek után jön csak a súlyzós edzés.

2012. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek, és a szurkolást is :D
2012. febr. 21. 20:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!