Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani nekem...

Tudnátok ajánlani nekem valami jó edzéstervet?

Figyelt kérdés

Szeretnék jobb alakot és ezt sporttal szeretném elérni. Combra, vádlira, karra és hasra akarok egy kicsit izmosodni. Egyébként lány vagyok, szóval nem olyan testépítő akarok lenni. :DD Igénybe tudnék venni súlyzókat meg egyebeket, de nem szeretnék. Szóval valami olyat tudnátok ajánlani nekem, amit otthon, a házban végezhetek és hatásos?

(Ha jobb idő lesz, természetesen a futás az egyértelmű.)

15/L


2012. febr. 19. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez jó lenne neked: [link]

A kis izmosodáshoz is súllyal kéne edzened, nem leszel nagyon izmos nőként, attól ne félj.

Tömegnövelő étrend is kell hozzá.

2012. febr. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"szóval nem olyan testépítő akarok lenni hihihihihi."

ha vért izzadnál a teremben,akkor sem lenne belőled semmi.


vegyél leg medzsiket,az való neked.

2012. febr. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. válaszoló: tömegnövelő étrend? Például?

2012. febr. 19. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:

2 g /testtömeg kg fehérje és lányoknak kb. 3g/testtömeg kg szénhidrátbevitel kell. a fehérje bevitel legyen sovány húsból, tojásból, túróból, protein turmixból.

A szénhidrát pedig rizsből, krumpliból, zabpehelyből, teljes kiőrlésű tésztából.

Próbáld meg ezekre alapozni az étrended, ha tudod és edzés után jól jönne egy protein turmix dextrózzal.

2012. febr. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem. Nagyon köszönöm a válaszodat!
2012. febr. 19. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!