Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet venni Pesten női...

Hol lehet venni Pesten női szuszpenzort?

Figyelt kérdés
Sehol nem találok, csak férfit.Valakinek ötlet?

2012. febr. 21. 12:02
 1/5 anonim ***** válasza:

el nem tudom képzelni mihez kellhet, de nem is az én dolgom..

[link]

2012. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kick-box versenyen nőknek is kötelező a szuszpenzor:) Hidd el, mi is érezzük, ha ott rúgnak meg:) Köszönöm.
2012. febr. 21. 12:12
 3/5 anonim ***** válasza:

na pont ezért utaltam rá, hogy nem értem minek kellhet, minek kellett nekem rákérdezni.. kickbox verseny..

legalább nem zumba :D

2012. febr. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem egészen értem mi bajod a kérdéssel.Vagy a válasszal.:)
2012. febr. 21. 12:18
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

az hogy nem akarlak megbántani, mert annak semmi értelme nem lenne.. a kickboxszal van bajom, mert ugyan ennyi erővel karatézhatnál, vagy savate-ozhatnál, de ki kellett találni egy másik szabályrendszert, aminek az oktatásáról küzdősportos berkekben jót még nem hallottam, viszont a komoly sportokra nyitott embereket (mint például Te is) meg kell osztania ennek is.


értsd úgy, hogy van pl. a kravmaga. azzal sem lenne semmi gond, mert játszani is kell, de a kravmagázó emberek ahelyett kravmagáznak, hogy harcművészeteket gyakorolnának. tehát normális edzés helyett csinálnak valami s.zart.


na most Te kickbox versenyzőként (apropó, milyennek tűnik a szuszpenzor? árra kérdezem, minőségben megfelelőek szoktak lenni a budo shopos termékek) tehát versenyzőként te nyilván bőven eleget mozogsz az egészségedhez, aktív életmódhoz, ez tök jó, de normális küzdősport helyett kickboxot tolod. csak nem tudtam sértő mondat nélkül leírni, ne haragudj.. gondolj arra hogy lerúgsz, de ne haragudj mert nem azért írtam, csak a véleményem gyakran erősen kikívánkozik..

még egyszer elnézést, mert nem ellened irányul ez az egész.

2012. febr. 21. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!