Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyivel bicepszeztek?

Mennyivel bicepszeztek?

Figyelt kérdés
Francia rúddal?én 30kg + a rúd ami 5 kiló, ez kevés egy kezdőtől?
2012. febr. 21. 18:52
1 2
 1/18 dirtboy ***** válasza:
100%

végül is nem kevés de függ a test súlyodtól és a korodtól is.

egyébként meg testépítésnél le van sz arva a súly,szóval ne foglalkozz vele hogy hány kiló.

2012. febr. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
77kg vagyok és 18 éves, miért nem fontos a súly?
2012. febr. 21. 19:23
 3/18 Zakathol ***** válasza:
100%

Testépítés: benne van a nevében. A testedet építed, növeszted az izmokat, törekedsz az arányokra stb. Az alkalmazott súlyok ebből a szempontból lényegtelenek. A lényeg a forma.


A súly az erőemelőknél fontos, de ugye ebben pedig benne van, hogy nekik pedig baromira nem a forma számít, csak a minél nagyobb súlyok megmozgatása.


Te mi vagy?

2012. febr. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem erőemelő vagy, hanem a kinézetre mész rá, ott meg igazából annyi a lényeg, hogy kapjon az izom egyáltalán terhelést, hogy fejlődhessen, nagyobb és jobb lehessen. Erősödsz is a kondizással nyilván, de vannak az erőszintnövelésre jobb módszerek is ennél.


Na meg azért, mert marha szarul tud esni, hogyha szar szintről akarod felhozni magad valami normálra, és nem tudsz nagyobb, de még közepes súlyokkal sem dolgozni :( Már nem is figyelem, mert csak elmegy az életkedvem...

2012. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
26%

Hehe :D Ennyivel egykezezek :D

Najó nem. Csak a felével :P De csak mert nem fér rá több súly.


Jah és franciával inkább formásítod és nem növeled a bicepszed. Szóval szerintem sima rúddal jobb lenne.

2012. febr. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%

"franciával inkább formásítod és nem növeled a bicepszed"


scotpadon meg kiveszed belőle a gombócot és az aljára is megy, csigán bicepszezéstől pedig csigaház alakja lesz

2012. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 dirtboy ***** válasza:

francia formásít ezt ugye nem gondoltad komolyan?


kérdező,ne csak franciát használj mert azt fogod észre venni hogy nem fogod bírni az egykezeseket lazán beforgatni emelés közben.

felváltva legyen egyenes és francia rúd.

2012. febr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jó rendben köszönöm a segítséget.
2012. febr. 21. 20:38
 9/18 anonim ***** válasza:

GreenTea


"egyébként meg testépítésnél le van sz arva a súly,szóval ne foglalkozz vele hogy hány kiló."


"Az alkalmazott súlyok ebből a szempontból lényegtelenek. A lényeg a forma."


Ronnie Coleman mondta: Mindenki nagy izmokat akar, de senki sem akar nagy súlyokkal dolgozni.


Én tudom mire gondoltok srácok, de sokan nem, tehát máskor fejtségek ki jobban a véleményeteket!

2012. febr. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

sokan követik azt a tévhitet ,hogy "a súly nem számít" de igenis számít, annyival bicepszezz amivel megtudsz csinálni 8-12t úgy hogy a 10. már nagyon nehezen menjen ez azért fontos mert az izom csak akkor nő ha megkapja a megfelelő terhelést, köztudott tény ,hogy edzés közben nem fejleszted az izmot (jelen esetben a bicepszed) hanem roncsolod ezért az izmon mikro szakadások jönnek létre amik a pihenő idő alatt begyógyulnak így növelve az izom térfogatát. Az edzésekre visszatérve nem tudom milyen edzéstervet használsz de én ajánlom a heti 3 naposat mert így marad elég idő a regenerálódásra.

táplálkozz rendesen!

2012. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!