Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt az airsoft fegyvert...

Ezt az airsoft fegyvert megérné megvenni?

Figyelt kérdés

[link]


megbízható ez az oldal? nem fog ez túl könnyen elromlani, ha megveszem? megéri ennyi pénzért? nem túl olcsó, vagy drága?


2012. febr. 21. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

olcsó. a komolyabb játék eszközök többször ennyibe kerülnek. tudom, mert egyszer beavattak ennek a játéknak a "titkaiba".

egy korrekt fegyvert 30-50k-ból össze lehet rakni.

2012. febr. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
csak az a baj, hogy én maximum ennyit szánnék rá, de akkor ebben az ajánlatban van valami ravaszság, nem?
2012. febr. 21. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

neem, nem gondolom hogy ravaszság lenne. csak simán ennyit is tud a 'fegyver'.

pontosságra, erőre, minőségre nyilván nem olyannyira tökéletes. a drágák azért elég komolyak, na. lőttem is velük, tehát ezt is tudom.

ez nem azt jelenti, hogy egy kicsivel nem darálhatsz le mindenkit, de mondjuk adott esetben, ha komolyan játszotok jól jöhet gondolom a pontosság stb.

csak sima lövöldözésre ennél többet fölösleges lenne kidobni rá. ilyen szempontból ez még egy korrekt választás lehet, nem? aztán ha később nagyon rákapsz, ez lesz a kis kézifegyver ha a nagyobb kifogy.

2012. febr. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem annyira komolyan fogok játszani vele: talán kimegyünk egy erdőre-mezőre és ott játszunk, de nem gondolom annyira komolyan, hogy 70ezres m4a1 kéne nekem. csak úgy lövöldözni, nem 20méterről akarok eltalálni mozgó célpontot, csak mondjuk egy ablakot esetleg 3:D nem baj ha nem lyukaszt ki egy embert, de mondjuk nem hiszem el erről, hogy gyengébb lenne mint a búcsús 1000forintos, ami meg kell hagyni, elég erős, most is van egy olyanom, a "kis kézi fegyver". azért kérdem, hogy megér e ennyit, mert nem akarok egy mondjuk "romhalmazért" ennyit kiadni :D
2012. febr. 21. 20:39
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
ki tudod próbálni vásárlás előtt, vagy ez rendelős oldal?
2012. febr. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
rendelős oldal, de Bp-n van boltjuk, szerintem el fogok nézni oda.
2012. febr. 22. 13:12
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
pl. az egy jó ötlet.
2012. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
jó ötlet, csak még nem vagyok 18 és szülővel nem "tudok" elmenni....
2012. febr. 22. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!