Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ennek lenne értelme?

Szerintetek ennek lenne értelme?

Figyelt kérdés

még egy ideig biztos nem szálkásítok, úgyhogy nem szeretném kipróbálni, csak eszembe jutott. megpróbálom tömören.


szóval egy normális diéta általában ugye úgy néz ki, hogy valaki beállítja az elején a ch-t 1,5 - 2 g-ra, aztán csökkenti, és ha véletlenül leáll a fogyás, akkor alkalmaz pl. olyan módszereket, hogy csalónapok vagy ch hintáztatás. én meg azon gondolkoztam, hogy végig lehet-e vinni egy diétát úgy, hogy az egész ch hintáztatásból áll, szóval ha valakinek mondjuk 150 g ch kéne, akkor egyik nap eszik 150-et, másikon 200-at, aztán 100-at, és így tovább úgy, hogy végül ki legyen egyenlítődve, így talán nem lassulna be az anyagcsere, ezáltal a fogyás sem.

szerintetek ez hülyeség? köszi mindenkinek!


2012. febr. 22. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ez jó szokott így lenni nyuszi. :)

Annyit tennék hozzá, hogy ha így is megállna a fogyás, akkor lejjebb kell menni az átlaggal egy idő után, tehát, nem 150g, hanem később leviszed 100g ch-ra a középértéket.

2012. febr. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszi! :) a 150 csak példa volt, de igen, úgy gondoltam, hogy azt is csökkenteni kell majd.
2012. febr. 22. 07:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed, de mondjuk én az ilyen számítgatásokban nem hiszek. Jó a számokat bűvölni és álmodozni, de nincs értelme. Ha fogyni kell akkor fogyni kell:) Ha gyúrni kell akkor gyúrni kell és így tovább:) Biztos jó dolog fogyni vagy tömeget felszedni szerekkel, de sose eredeti. Persze ételekkel másabb. Nem mindegy, hogy fogyózáskor minden órában degeszre esszük magunkat:)
2012. febr. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nem volt szó szerintem szerekről, meg hát amennyire lejön, nem is egyre gondolunk a szer szó alatt... igazából nem értem miről beszélsz, meg mi az hogy nem eredeti, kit érdekel, hogy nem eredeti, ha megvan az eredménye. van étrendem egyébként, és szálkásításkor is lenne.
2012. febr. 22. 09:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kínaiul írtam hanem egyszerűen megértés kellene az emberekben. Örülök, hogy legalább bocsánatot tudod használni. Nem azért írtam, hogy kioktassalak téged. Egy véleményt írtam ami nem szerek célozgatása volt. Annyi véleményem volt, hogy nem hiszek az ilyen számítgatásokban hanem az edzésben, ha épp nem hízás a cél. Az étrend persze kiegésztő dolog ezekben, de túlzottan nem hat ki. Testépítéshez szedtem be olyan dolgokat amik kiegészítésként kell és úgyan olyan minka kellett hozzá. Akik fogynak is próbálnak számítgatást végezni és diétás étrendet készíteni aztán hű kikészül. Ezek a dolgok végülis hatnak, de nem nagyban.
2012. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nincs semmi baj azzal, hogy van véleményed, de jelen esetben ez nekem nem segít. én nem számítgatást próbálok végezni meg bűvölgetni meg álmodozni, hanem összeállítok egy étrendet, mert az nem kiegészítő dolog, hanem a legfontosabb. nem mondtam, hogy a munka nem fontos, mellette természetesen menni fog heti 3 súlyzós és minimum 3-4 aerob nálam is... mindegy, azért köszi a válaszaid.
2012. febr. 22. 10:27
 7/11 anonim ***** válasza:
49%
De nyuszi ezt edzés mellé gondolta. Az étrend pedig elég fontos szerintem.
2012. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
utolsó, egyébként de, a kalóriadeficit miatt fogy valaki, az étrend meg az edzés határozza meg, hogy miből. na mindegy mostmár, Monteznek mégegyszer köszi az elején, a többit hagyjuk :D
2012. febr. 23. 11:33
 9/11 anonim ***** válasza:
27%
Van ismerősöm aki alig eszik. Tényleg alig eszik és még aloe vera terméket is kipróbált aztán büszkén mesélte a pár kg fogyást. Ez jó régen volt és azóta is olyan kövér mint volt. Ég világon semmi se változott pedig alig eszik is valamit. Nem egyetlen egy embert látok így küzködni. Szóval nem látom ennek oly nagy hatását. Egészséges ember és nincs semilyen betegsége, hogy betegség miatt lenne. Na de ezt csak példaként említettem és nem folytatásként.
2012. febr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 oyeacch ***** válasza:

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad


Te mi a halálról írsz itt? Egyik válaszodnak sincs köze a kérdéshez, még távolról sem.

2012. febr. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!