Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Most kezdtem futni tudtok jó...

Most kezdtem futni tudtok jó futócipő üzleteket pesten?

Figyelt kérdés
Kezdő futóként szeretnék venni 1 cipőt. Szaküzletet tudtok ahol, segítenek, nem csak rám tukmálnak valamit + egészségpénztáros kártyával /MKB/-val is lehet fizetni? Nagyon megköszönném.
2012. febr. 23. 20:46
 1/4 balazs00xx ***** válasza:
hervis , playersroom, van ahol elfogadják , és felírják másnak
2012. febr. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha tudod csak ep kártyával vegyél, nem biztos, hogy lehet rá, de ha nem lehet is max az adót kell kifizetned, amiről majd az apeh küld levelet, legalábbis régen így volt, 2010-ben
2012. febr. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 /Anita_'94/ ***** válasza:

Ne érts félre, kedves első, nem kötekedni szeretnék, de én még nem láttam a Player's Room-ban normális cipőt, csak divatcipőket, amikben max kb sétálni lehet :)

Inkább a Decathlon-t ajánlanám, ott van rendesen a viszonylag olcsótól, a nagyon drágáig bőven kínálat. Azt nem tudom, hogy a kártyákat elfogadják-e, de ha ránézel az oldalukra, biztos van tel szám, amin megkérdezheted.

A másik ötletem az Adidas factory outlet a Boráros téren, a HÉV megállónál (a meki fölött). Ott a többi boltnál olcsóbban tudsz vásárolni kifutó cuccokat. De sajnos csak a fiú oldalon vettem azt észre, hogy tényleg olcsóbbak lennének...

2012. febr. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a kommenteket. Azért is szeretnék ep kártyával vásárolni mert min. egy 20-as lesz a cipő ára és kp-ba sok lenne ennyit kiadni...
2012. febr. 24. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!