Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondi terem? Mit ajánlotok?

Kondi terem? Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok 177 cm 59kg, nyilvánvalóan fiú.Szeretnék kondi terembe járni.Most se vagyok valami vézna mert itthon is gyúrok de ezt nem érzem elégnek.Ha megyek akkor hetente hányszor szabad menyek?

Válaszotokat köszi!:D


2012. febr. 24. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Kéne egy edzésterv, és egy étrend, anélkül csak fölöslegesen b.sznád el az időd.

Kezdj el olvasgatni a témában:

[link]

2012. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

GreenTea


Hát ezekkel az adatokkal maximum a korosztályodban nem vagy vézna. Kezdésnek heti 3 edzés elég lesz.

2012. febr. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59 kiló 177 centihez elég vékonyka. va legalább 90 kiló lennél, akkor rád lehetne fogni, hogy sportolsz.
2012. febr. 25. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

13 kilós súlyt fel bírom emelni, ülve 1 kézben 10x-is:D

Megpróbálok hizni de ma lesz az elsö alkalom hogy konditerembe megyek, amugy most mértem már 61 kiló vagyok, nem lettem sokkal nehezebb, de nah...:D

2012. febr. 25. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!