Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen gyakorlatokat kell...

Milyen gyakorlatokat kell csinálni, a hátizom erősítésére?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
húzodzkodás ha othol edzel, ha kondi termbe akkor mellhez húzás, döntött törzsű evezés, húzódzkodás, csigás evezés ülve, áthúzás gépen
2012. febr. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak még egy kérdés. Min húzódzkodjak?
2012. febr. 25. 22:53
 3/7 A kérdező kommentje:
(mellesleg lány vagyok, tehát nekem ezek nem mondanak túl sokat)
2012. febr. 26. 09:03
 4/7 justme123 ***** válasza:

Először is jársz konditerembe vagy csak otthon próbálkozol, és mi a fő célod: formásítás vagy izmot szeretnél felszedni?


Ha pedig elkezdesz edzeni ne csak a hátad edzed.

2012. febr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
is-is. Izmot is szeretnék felszedni, és formásítani is szeretnék. (Amúgy otthon próbálkoznék.)
2012. febr. 27. 15:22
 6/7 Jagello válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de kézzel fogható eredményt megfelelő gépek nélkül nem fogsz tudni elérni.. bár nem hinném, hogy egy lánynak akkora hátizomra van szüksége. A jó testtartás kialakításában a mélyhátizmoknak van a legnagyobb szerepe, ez könnyebben végezhető otthon is. De ehhez is szükség van kiegészítőre, mégpedig egy gimnasztika labdára. Azonban te ha alakformálni is szeretnél akkor mindenképpen a felületes hátizmokat is kell edzened. A széles hátizom edzésével érhető el a leglátványosabb fejlődés, azonban az említett mély-alsó hátizmokat is ugyan olyan mértékben kell edzenünk, mivel a gerincünk legnagyobb terhelést ezen a részen kapja és a legsérülékenyebb területek ez által. További kérdésekre szívesen adok választ, bár voltak előttem szólok, akik nagyon jó hátizom erősítő gyakorlatokat tanácsoltak én csupán a mélyhátizom gyakorlatokkal egészítettem ki. Ha kell a segítség video linket tudok küldeni a gyakorlatokról és akkor minden egyértelmű lehet. Végezetül ezt legjobban jó felszereltségű konditeremben tudod edzeni! ÜDv
2012. márc. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, és akkor jól jönne a video link :)
2012. márc. 2. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!