Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a különbség a tömegnövelő...

Mi a különbség a tömegnövelő és a fehérje cuccok között?

Figyelt kérdés

Nem vagyok fogyatékos meg semmi ilyesmi , csak össze vissza olvasgattam mindenféle idióta kommenteket és mostmár nem vágom mi a különbség.

Szóval ha veszek tömegnövelőt akkor gondolom hízok ,nőnek az izmaim (persze rendes edzés meg táplálkozás mellett) és a fehérjét akkor mi lesz? Az is kell az izomépítéshez tehát attól is nőnek az izmaim gondolom én. Vagy attól nem hízok annyira vagy mi? Nem értem.

(edzés utánra és reggelre iszom)


2012. febr. 26. 18:00
 1/6 dirtboy ***** válasza:
67%

az a gond hogy te csak abban gondolkozol hogy ezektől mi lesz,hogy nő e az izom.

ezek táplélék kieégszítők,nem csak ettől fog nőni az izom.


fehérje tápkieg az tiszta fehérje. /persze nem 100%-os/


tömegnövelő meg fehérje és szénhidrátok keveréke.


hogy melyik kell az időszaktól függ és étrendtől.

2012. febr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Fúúh nem mondod!

Írtam ,hogy "rendes táplálkozás mellett" , tudom ,hogy nem a portól fog nőni az izom!

És most akkor válaszolnál is a kérdésre?

Milyen időszaktól függ?

2012. febr. 26. 19:58
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne privátba írogassál :D Kit érdekel ha nem fogsz válaszolni?
2012. febr. 26. 20:05
 4/6 anonim ***** válasza:
a fehérjeporban alig vagy egyáltalán nincs szénhidrát, a tömegnövelő meg tele van vele b*szva.
2012. febr. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 dirtboy ***** válasza:
82%

idézem az első írásomat seggarc


/fehérje tápkieg az tiszta fehérje. /persze nem 100%-os/


tömegnövelő meg fehérje és szénhidrátok keveréke. /


ez mi a fa sz ha nem válasz te nagyon hülye?

járj kisegítő iskolába mert úgy tűnik nem tudod értelmezni a leírt mondatokat.

2012. febr. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Frontosa ***** válasza:
Tehát ott kezdődik, hogy van egy étrended! Azt egészíted ki annak megfelelően, hogy mi hiányzik az étrendből, a ,,tömegnövelőkben" van fehérje és szénhidrát is, a fehérjékben viszont értelemszerűen nagyrészt fehérje van. Tehát a kiegészítőket az étrendedhez kell igazítani (leszámítva az edzés utáni tejsavót, ami erősen ajánlott).
2012. febr. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!