Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy jobb használni a futópado...

Hogy jobb használni a futópadot? (lent)

Figyelt kérdés
Úgy értem h lassabb fokozaton tovább pl. 7km/h-val és 20percig vagy gyorsabban és rövidebb ideig pl.11km/h-val de 10percig hogy jobb ??
2012. márc. 1. 21:43
 1/4 anonim válasza:
6 km/ h sebességgel 60 percig.
2012. márc. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az azért még nem megy mert 2 napja van meg !Azt szeretném tudni h lasabban tovább vagy gyosrabban, intenzívebben kevesebb ideig!De látom inkább első variáns!
2012. márc. 1. 21:56
 3/4 anonim válasza:
Kissé rövid voltam. 20 kg súlyfelesleggel kezdtem gyorsgyalogolni, nem tudom milyen futópadod van, nekem nem engedte a férjem, hogy vegyek, eért elmentem heti háromszor edzőterembe, gyorsgyalogolni, nem futni. Kezdetben 5.5 km/ órás sebességgel, de pulzuskontrollal mentem, ha meghaladta a pulzusom a 120-at a gép lennebb vett a sebességből. Ezt csináltam egy fél évig.Hangsúlyozom fogyni akartam. A lényeg az idő faktor, igaz kérdés, hogy mit szeretnél elérni, mi a cél. Más ha valaki cardio edzést végez és más ha valaki fogyni szeretne.
2012. márc. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi!Épp nem fogyni szeretnék hanem állóképességet fejleszteni vmint vádlit,combot, meg van egy kicsi testzsírom és azt ledoglozni :)
2012. márc. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!