Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezen testépítők tényleg ilyen...

Ezen testépítők tényleg ilyen termékeket fogyasztanak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=QwQk-gYNL8M

Ebben a videóban Major Zsolt beszél arról, hogy Ő a Power Protein fehérjét használja.

Viszont az közelsem olyan jó minőségű fehérje, mint egy tiszta tejsavó (vagy én legalábbis eddig úgy tudtam) és kétlem hogy nem tehetné meg hogy pl Power Whey-t fogyasszon.

Ez csak reklám, vagy lehet benne valami igazság is?


2012. márc. 2. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tartozik ide, de megkérdezhetem, h hány éves vagy?

(csak kíváncsiságból)

2012. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2012. márc. 2. 14:55
 3/7 G'sX ***** válasza:
azt mondja powerre hogy nagyon jó íze is van, akkor szerinted reklám duma vagy komolyan gondolja?
2012. márc. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
:D XD
2012. márc. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Csokis Powernek tényleg jó íze van, nekem jobban ízlik mint a sokak által, agyondicsért, "desszertprotein" Syntha-6.
2012. márc. 2. 19:05
 6/7 G'sX ***** válasza:
akkor igyad a fosproteined és képzeld, hogy ők is ettől lettek ekkorák
2012. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem fos a PP, sőt, és igen, tudom hogy sok-sok év kemény munka, kiváló táplálkozás, megfelelő pihenőidő, és persze az élsportban teljesen elfogadottnak, és egy átlag kiegészítőnek tartott kox segítette abban ezeket a sportolókat, hogy eljussonak erre a szintre.
2012. márc. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!