Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás után ( 2-3km) mindíg...

Futás után ( 2-3km) mindíg nagyon piros az arcom és nem nagyon akar elmúlni. Hogyan tudnám elmúlasztani hamar?

Figyelt kérdés
Gyorsan lehetőleg, mert edzés után busszal megyek haza és nem szeretek vörös fejjel emberek között lenni. Kellemetlen érzés!
2009. jún. 8. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmulasztani nem tudod, ez vérnyomásprobléma lesz! Meg kéne nézni, mennyi idő alatt áll vissza a vérnyomásod a normálisra. Esetleg egy orvos megnézhetne.
2009. jún. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nem tudsz mit csinálni, én is pont ilyen vagyok. Fehér a bőröm és gyorsan kipirosodok, aztán úgy is maradok vagy még másfél órán keresztül. Sajnos meg kell szokni.(szeintem.)
2009. jún. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nekem is olyan bő 1-2óra szokott lenni.
2009. jún. 8. 16:48
 4/7 anonim ***** válasza:
hu sajnállak titeket. énnekem is piros szokott lenni az arcom, de kb fél óra alatt elmulik
2009. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
nekem is ez a problémám, de meg kell tanulni együtt élni vele?
2009. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem probléma, sőt, van aki szerint aranyos!: )
2009. jún. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy egy vörös fej aranyos lenne, de most nem ez a kérdés hanem az hogy, hogyan lehet elmúlasztani.. és mi az oka...stb.
2009. jún. 9. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!