Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek ment már...

Van itt olyan akinek ment már ki a bokája és nem tudott ráállni egy pár napig az segíthetne hogy utána bokafunkciók nem 100%-osak mert nem tudom még úgy befeszíteni a bokám mint rendesen de ez helyre jön ugye? Vasárnap lesz 3 hetes

Figyelt kérdés

2012. márc. 2. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:

Ez mindenkinél más és más a sérülés mértékétől függően.

Bátyámnak kiment a bokája 13 évvel ezelőtt és azóta is szenved miatta, nem jött helyre teljesen. Nekem viszont a térdem fordult ki és meggyógyult teljesen, pedig ránézésre az enyém volt a súlyosabb.

2012. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Elsőnek igaza van.

Egyik ismerősömnek a térde ment ki, már évek óta szenved tőle. Nekem a bokám ment ki, egy hétig nem állhattam rá, nekem nagyjából rendbe jött, azóta viszont úgy vettem észre, hogy ha egy picit is félre lépek, jobban fáj, és a futás is megterhelőbb.

2012. márc. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Jajj, ne is mondd, tavaly kb. pont ilyenkor történt, hogy a jégen óriásit estem, mert kiment a bokám, úgyhogy egyszerre duzzadt a bal bokám a négyszeresére, és ömlött a vér (szó szerint) a jobb térdemből... Nagyon szép volt...


Mindkét sérülésem meglepően sok ideig okozott gondot: Vagy két hétig újra és újra nekiállt vérezni a térdem, a bokám meg legalább másfél-két hónapig fájt. De ebből az első héten konkrétan ráállni is alig tudtam. Sajnos ez nagyon komoly fájdalommal járó sérülés, idő kell neki, amíg rendbe jön. :(

Viszont nyugi, el fog múlni! Azt nem mondom, hogy pl. sportnál vagy sok sétánál nem fogod még egy ideig érezni... Akár fél évig is... És legyél azzal a bokáddal óvatosabb, mert sajnos most ezek után könnyebben fog kimenni újra!

Viszont fogod tudni rendesen mozgatni, nem kell megijedni! :) De azt átérzem, hogy most mennyire fájhat! Jobbulást!

2012. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2. miért nincs igazam mert neked nem gyógyult meg akkor másnak sem lehet? Ezért írtam előre mindenkinél más és más, gondolkozz kicsit mielőtt leszólod a másikat.
2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Azt írta, hogy IGAZAD van.
2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jajj bocs félreolvastam :) nem szóltam semmit... :P
2012. márc. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te meg olvasd el még egyszer a szöveget, mielőtt nekiesel a másiknak.
2012. márc. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Hozzád meg nem szólt senki, ne szólj bele ha nincs hozzá közöd.
2012. márc. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mikor meggyógyult, akkor elkezdtem nyújtani, meg edzeni, de nem erőltettem túl. Így pár hónappal később már tökéletesen működött. Nincsenek fájdalmaim azóta. Voltál vele orvosnál?
2012. márc. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Voltam megröntgenezték nem volt törés ennyi volt. Most vasárnap lesz 3 hete hogy történt járni már tudok rendesen és van ilyen bokarögzítőm és ha azt felveszem egyáltalán nem fáj.Kedden lesz suli foci amire vártam már 2 hónapja szerintetek ne játsszak érdemes-e erőltetni vagy még inkább pihentessem hogy nehogy rosszab legyen.(Kapust játszanék)

Köszönöm az eddigi válaszokat és jókívánságokat!!

2012. márc. 3. 20:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!