Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha nem tudom magam teljesen...

Ha nem tudom magam teljesen felhúzni húzódzkodón, akkor azzal is erősödöm ha próbálkozom?

Figyelt kérdés
2012. márc. 3. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

ha nemtudod felhúzni magad akkor mit vársz? Attól, hogy lógsz meg ugrálsz nemfog változni semmi.

Túlsúlyos vagy, hogy nemtudod elhúzni magad? vagycsak gyenge?

2012. márc. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 G'sX ***** válasza:
húzódzkodó gépen tudsz állítani rásegítést...
2012. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem az van hogy semennyire nem tudom felhúzni magam. Nem tudom az államat a rúdig húzni. Akkor ez egyáltalán nem is ér semmit?
2012. márc. 3. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Csináld úgy hogy leér a lábad, így tudsz valamennyit segíteni, de csak épp annyit segíts amennyi minimálisan szükséges, aztán így erősödni fogsz, és egy idő után menni fog a rendes is.
2012. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 big dog ***** válasza:
de ér...majd összejön,szép nyugodtan kontrolláltan próbálgasd.
2012. márc. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Csináld előtte a húzodzkodás könnyebb verzióit, pl vízszintes húzodzkodás.
2012. márc. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csinálj vízszintes húzódzkodást ahogy azt előttem leírták. Viszont ha az könnyen megy, akkor csináld úgy hogy a lábadat felteszed magad elé valamire, és húzódzkodj úgy.

Ha már ez is könnyen megy, akkor csinálj fél húzódzkodásokat, tehát ne nyújtsd ki teljesen a kezedet, csak úgy, hogy derékszöget zárjon be az alkarod és a felkarod.


Ezután próbálkozz meg a teljes húzódzkodással, ha még mindig nem megy, akkor a derékszögnél kicsit nagyobb tartományban próbálkozz, egy idő után már menni fog a teljes húzódzkodás is.


Legvégső esetben próbálj meg rásegíteni egy kicsit a húzódzkodásra billenéssel, de ne szokj rá, ha már érzed hogy megy lendület nélkül, akkor teljesen passzív helyzetből húzd fel magadat! :)


Sok Sikert!

2012. márc. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!