Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jó?

Sziszike55 kérdése:

Szerintetek ez jó?

Figyelt kérdés

Venni karok gy görkorit és ezt néztem ki

[link]

véleményt írjatok



2012. márc. 4. 07:43
 1/3 anonim válasza:
Igen, ez jó nagyon, főleg hogy felül csat van rajta , igy jobban tartja a lábad. :)
2012. márc. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azt esetleg megmondhatnád mennyi idős vagy illetve mekkora a lábad.


Amire figyelni kell:

- kényelem, de ugye ezt netes rendelésnél nem lehet kipróbálni


- csapágy, ami lehet, Abec 1, 3, 5, 7, 9. Ennél Abec 5-ös van ami már jó, az alá ne add, 7-est meg 9-est meg nem fogsz találni ilyen árban. Persze a márkától is függ a csapágy két Abec5-ös közt is van különbség


- kerék, fontos a mérete és a keménysége... keménységre 84A lenne a legjobb választás, de azt nem igazán lehet találni ilyen árkörnyékeken (az nem kopik el túl hamar), 80A az már elég puha, jóval hamarabban elkopik, 82A az olyan közepes, megfelelő.

Méretre minél nagyobb annál jobb, nagyon kis kerékkel lassababan tudsz csak gurulni és könnyebben is elakad. 64mm ez elég kicsinek számít, de persze nem tudom mekkora lábra kell. 40-45ös lábra érdemes legalább 80mm feletti kerék.


Esetleg itt egy akciós kori, nem tudom hányas kell, de ha lenne jó méret, akkor ez most nagyon jó árban van: [link]

2012. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

nekem 39 lábam van de most találtam másikat h ez jó e és h a kereke milyen gumi vagy műanyag?

[link]

2012. márc. 4. 15:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!