Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek csinálhatok...

Szerintetek csinálhatok 15évesen kreatin kúrát?

Figyelt kérdés

2012. márc. 4. 11:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

En a helyedben kihagynam.

Inkabb a kajara figyelj oda jobban.

2012. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%

Összebaszod magad, az ízületeid. NE! Ha kemény akarsz lenni, a saját súlyoddal edz. nézz utána, hogy lehetsz abból profi.

A szervezeted növekvésben van, ha elkezded tolni befele a műanyagot, megáll! Nem 15évesen kell elkezdeni, még 18 évesen is veszélyes. Ráadásul nem értem, miért a kreatint akarod, az csak felfúj! Ha oda kerülsz, max fehérjét (proteint) adagolj, attol is nagy leszel, csak nem olyan mint egy teliszart zokni, hanem tagolt, szép, izmos. Nézz utána mielőtt bármit tennél, szednél, a testépítés tudomány! :)

2012. márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
A fehérjéhez, és a porcoknak szükséges kenőanyagokhoz hozzájuthatsz a jól megválogatott ételekből, zöldségekből. Nézz utána, hogy Arnold hogy csinálta. 18 évesen természetes ételektől és jól megválogatott shake-jeitől akkora volt, hogy ma sok idősebb profi sportolo csak álmodik rola....
2012. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

GreenTea


"a testépítés tudomány!"

Akkor nem ártana neked is kicsit utánaolvasnod a dolgoknak, mert szerintem fingod nincs a témáról.

Arnoldnak 18 évesen szerinted milyen shake-ek álltak rendelkezésére? Remélem tudod, hogy 18 évesen már nem volt naturál.


Kérdező: Csinálhatsz kreatin kúrát, csak fölösleges. Rendes kaja nélkül később is az lesz. Gondolom nem edzel régóta, ezért inkább azt javaslom, hogy tanulj meg edzeni, rakd rendbe a kajád és a kreatin elé rakj egy fehérjét vagy tömegnövelőt és egy multivitamint a sorban.

2012. márc. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Attila, azt elfelejtetted oda írni, hogy Arnold már 14-15 éves korában úgy koxolt, mint még sok felnőtt sem:)
2012. márc. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ti vagytok eltévedve. Nem koxolt. Számos bizonyíték van erre, amit ti is átláttok majd, ha elolvassátok pl a könyvét. Hogy milyen shake? -ő maga készítette a shake-jeit normális kajákból, ő maga készítette el a saját receptjeit. Akkor még nem volt kox, csak kezdetleges növekedés serkentők, koránt sem veszélytelenek. Ő tanulmányozta ki és állította össze a proteinbombáit. De nem értem miért kell hágyászkodjatok, ha nem olvastok rendesen utána.... 14 évesen kezdte el különben a profi testépítést,de módszeresen és nem kreatinkúrával. Hidjétek el, a tény, hogy ő volt a világ legjobbja, nem annak köszönhető, hogy szétkoxolta magát. Nem kérdés persze, hogy a későbbiekben koxolt, ezt nem titkolta soha. Csak nézzetek utána, hogy mennyi kreatint szedett, s utána beszélünk még.. Tele vagytok sztereotípiával, vagy egyszerű irigységgel...
2012. márc. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Akkor csináljad e is azokat a turmixokat, kíváncsi leszek lesz e 56cm-es karod tőlük valaha is..(még 50cm-es sem lesz, elárulom)
2012. márc. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ezaz taníts mester taníts. Küldj egy fotót, lássam ki a nagy legény..
2012. márc. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

[link]


Ez vagyok én, tanítványom, ifjú padavan.

4 év edzésmúlttal rendelkezem. Olvastam Arnold könyvét, én is nap, mint nap az ő általa javasolt shakeket iszom. Mellette természetesen kaja rendben van...


Még valami:


"Ha oda kerülsz, max fehérjét (proteint) adagolj, attol is nagy leszel, csak nem olyan mint egy teliszart zokni, hanem tagolt, szép, izmos."


Az nem jutott eszedbe, hogy attól látszik tagoltnak, szálkásnak egy emberi test, hogy alacsony a testzsírszázaléka?

Biológia órán oda kellett volna figyelni.


Na majd, ha fel tudsz hozni valami alátámasztható érvet az én érveim ellen, akkor kérj képet rólam. (Az első bekezdésemben remélem érzed az iróniát)


Na pá:)

2012. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Csak hogy a kérdezőnek is válaszoljak már.

Valóban nem sok értelme volna egy kreatin kúrának, de ha minden áron szeretnél, nyugodtan csinálhatod. Bajod nem lesz tőle..

2012. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!