Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Brutal Blade v Carni Matrix v...

Brutal Blade v Carni Matrix v Liquid L-carnitine?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 11:43
 1/6 dirtboy ***** válasza:
Liquid carni-x 100 000 de nem ettől fogsz fogyni hanem a szálkásító diétától és az aerobtól azt remélem vágod.
2012. márc. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze,azzal minden rendben van,csak a megfelelő kiegészítőt keresem.

Brutal Blade ennyire rossz termék? senki nem ajánlotta eddig...

2012. márc. 4. 11:54
 3/6 dirtboy ***** válasza:

a brutal cuccok drágák és van benne átbaszás is pl.creator


nem szeretem a brutal cuccokat,jó bornak nem kell cégér

amit a brutal csinál az meg már őrület.

2012. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És bocs,hogy ide írok,de ha ennyire értesz hozzá, fehérjét milyet vegyek? 1 kiló körül gondolkozok azt engedi meg a pénztárcám...
2012. márc. 4. 11:57
 5/6 dirtboy ***** válasza:

tejsavóból most a piacon ami olcsó és jó a vpx syngexet tudom de az 1kilós kiszerelés nagyon kicsi.

mindenből a nagyobbakat érdemes venni,az jobban megéri.

2012. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 laci911 válasza:
Szerintem nem szar a butal kb jó árako is van ha karitint veszed akkor nem lesznek alvasi gondjaid pl mert nem tartalmaz stimulánst .Ha veszel feherjet akkor érdemes Welder nutrion vagy optimumot venni mert azok a leg minőségibb és legg régebbi aki a piacon van vagy ha sokalod az árakat akkor vegyél marha húst mást nem tudok ajánlani.
2012. ápr. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!