Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Van olyan mellizom erősítő...

Van olyan mellizom erősítő gyakorlat (nőknek) amivel gyorsan látványos eredményt lehet elérni?

Figyelt kérdés
Van olyan mellizom erősítő gyakorlat(nőknek) amivel gyorsan látványos eredményt lehet elérni?
2012. márc. 4. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen eredményt szeretnél? ha lóg a melled, akkor ez azon nem sokat fog segíteni, mivel a mell zsírszövet, ezzel max. izmot építesz alá.
2012. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát igen egy kicsit lóóg...és szeretném ha egy kicsit formásabb lenne....
2012. márc. 4. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Fogj a kezedbe egy köteg pénzt, majd íves mozdulattal nyújtsd ki előre, majd engedd el. Végrehajtásnál fontos, hogy a pénz végpontjánál egy plasztikai sebész, vagy a titkárnője álljon.


Amúgy nyuszi jól mondja, az edzés az izmokra hat a női mell meg nem izom. Esetleg nagyon megnöveszted, ott, ahova lelóg, és akkor felnyomja, csak akkor meg elég hülyén fogsz kinézni.

2012. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
58%

A) fogadd el magad

B) hízz meg és akkor kikerekedik (remélhetőleg), mondjuk akkor meg más testrészed fog (jogosan) zavarni

C) varrasd fel / tetess bele implantot

2012. ápr. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nemigen segít a lógáson semmi... Én már nézegetem az orvost, ki fogja megcsinálni, miután leadtam a felesleges zsírt a testemről. Implantátumot nem akarok majd, csak felvarrást, és szerintem tök érthető, hogy nem akar valaki lógó melleket...
2012. ápr. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!