Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha lassan végzem a lábemelések...

Ha lassan végzem a lábemeléseket, úgy erősebb lesz a hasizmom?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy szépen lassan. Elméletileg így nehezebb. Erősebb lesz tőle a hasam ?


Köszi a válaszokat.



2012. márc. 6. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez a fajta edzés, talán inkább az erőállóképességet növeli. A teljesítmény fejlődésére viszont rossz hatással lehet.
2012. márc. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Ha csak lábemeléseket végzel akkor nincs jelentősége hogy kevesebbet lassabban vagy többet gyorsabban!

Erősebb alatt inkább azt értjük hogy többet bírsz vele emelni de ahhoz meg súlyokat kéne rá tenned és egyre nagyobbakat!


Az izomnövekedéseknél van olyan nézetkülönbség hogy nagy súlyokkal kevesebbet vagy kis súlyokkal többet jó emelni és mitől nő jobban stb


De sima lábemeléseknél nagy jelentősége és nagy különbség nincsen.


Vagy legalábbis gondoltam hogy nem arra gondolsz hogy pl 20 lassú vagy 20 gyors lábemeléstől lesz-e erősebb a hasizmod mert akkor egyértelmű hogy 3X annyi ideig tartó 20 lábemelés és izomfeszülés jobban erősít mint a 3-ad annyi ideig tartó!

2012. márc. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm a válaszokat. :D
2012. márc. 6. 11:48
 4/4 anonim ***** válasza:

igen.

erősebb lesz,mivel teljes kontroll alatt tartod a mozdulatot,lendületet kizárva,amihez feszítve kell tartani.

és súly sem kell a nehezítéséhez,csak egyre nyújtottabb lábbal kell csinálni.

2012. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!