Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

63kg, 175cm, vagyok.

Szeretnék izmosabb is lenni és vékonyabb is...


2012. márc. 11. 12:46
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és 14/F
2012. márc. 11. 12:47
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszerre nem megy, előbb tömegelj megfelelő étrenddel, majd szálkásítás, ezt pedig olvasd el: [link]
2012. márc. 11. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 -arTep- válasza:

Szia, ez még igazán nem nagy testsúly, de ha szeretnél fogyni akkor a következőket ajánlom figyelembe:foci(esetleg a barátaiddal,jó szórakozás és jó sport is)sok futás(izmosodik a láb és a csípő),fekvőtámasz(először próbálkozz úgy,hogy az asztaltól nyomod el magad(szabályosan!!)majd menj egyre lejjebb.)felülések(has),egészséges ételek(nuku chips,kóla, helyette több alma,szénsavmentes ásványvíz,esetleg forrásvíz(,esetleg még hasra menő jógát is választhatsz bár ez nem tudom fiúk körében mennyire "ciki/menő" :)) nekem ezek mind segítettek és már 2 hónapja rendszeresen edzek.A lényeg az,hogy mindig tűzz ki magad elé kisebb célokat,hogy mikor eléred legyen sikerélményed.Így könnyebben haladsz majd.Tarts ki a célod mellet és ne add fel.Sok sikert :)


16/L

2012. márc. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!