Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen ruhát vegyek fel futáshoz?

Milyen ruhát vegyek fel futáshoz?

Figyelt kérdés
Pl. kendő száj elé vagy ilyesmi nem kell? Ma reggel mentem futni először, de amikor hazaértem nagyon fájt a torkom és köhögtem is.
2012. márc. 12. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:

Én sálat kötök a torkomra, hogy teljesen takarja.

Kesztyű is fontos lehet ha 0 alatt van, a számon veszem a levegőt, meg az orromon felváltva.

De + 4-5 fokban mehet a szádon a levegő.

2012. márc. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha hideg van akkor kell kendő vagy egy sál a nyakadra az is jó, és csak ritkán vegyél levegőt a szádon.
2012. márc. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát de mikor futottál? 6kor? akkor még elég hideg van. Reggel helyett inkább fuss este, akkor pár fokkal melegebb van.
2012. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
öltönyt, pizsamát, úszós cuccot...
2012. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
ó kis szegényke még köhögött is
2012. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
fél hatkor. este azért nem jó, mert se erőm se kedvem nincsen...
2012. márc. 12. 13:11
 7/9 anonim ***** válasza:
1.5-2 órával egyél előtte, ez nem kedv kérdése, tolni kell és kész nem punnyadni mind a nyugdíjasok!
2012. márc. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

maradok nyugdíjas...

am, te is átutazod a fél várost (igen, most Budapestre gondoltam) hogy suliba ill. haza érj?

2012. márc. 13. 16:16
 9/9 anonim ***** válasza:

napközben, mikor eszedbe jut és van időd akkor, gondold el hogy fogsz nekikezdeni a futásnak.

mit veszel fel, mit viszel magaddal, hogyan melegítesz be minden izmot, a futás örömére mikor az első pár kilométer után már könnyedén megy minden, majd a végére mikor az endorfin szétárad és csak mosolyogsz és boldog vagy.

ha párszor végiggondolod ezeket napközben, fantáziálsz a futás öröméről akkor garantálom hogy alig bírod majd kivárni azt a pillanatot hogy végre elkezd... :)

2012. márc. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!