Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Badr Harinak legközelebb...

Badr Harinak legközelebb mikor lesz meccse?

Figyelt kérdés
2012. márc. 12. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
abbahagyta a k1-et. Boxolni fog.
2012. márc. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom.De mikor lesz?:)
2012. márc. 12. 18:46
 3/7 anonim válasza:
Hát mostanság nem valószínű ugyan is előzetes letartóztatásban van súlyos testi sértés és emberölési kísérlet miatt. Ráadásul visszaesőnek számít szóval lehet soha nem is látod már bunyózni...
2012. dec. 15. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Erôl nem hallottam,mi történt?
2012. dec. 20. 13:45
 5/7 anonim válasza:
Hát még anno 2010-ben verekedésbe került. Egy klubba nem akarták beengedni őt és a haverjait és neki álltak verekedni, akkor két férfit előállítottak egy magától jelentkezett és mivel Hari-t nem találták a bejelentett lakóhelyén körözni kezdték, de végül nem tudom mi lett, talán pénzbírság... nem tudom, és most megint súlyos testi sértés vádjával eljárást indítottak ellene és ugye bár ez nem az első és most több testi sértéssel vádolják és emberölési kísérlettel is, face-en az egyik k1 oldalon azt olvastam, hogy előzetesben van és állítólag már 23 kilót le is fogyott. Nem tudom mi lesz vele...
2012. dec. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát...szomoru.Pedig nagy kedvencem!
2012. dec. 26. 19:38
 7/7 anonim válasza:
Én is naon szerettem, de a meccsein is sokszor volt szabálytalan úgyhogy én abba is hagytam a K1 nézést
2012. dec. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!