Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és egy...

13 éves fiú vagyok és egy kicsit kövér. Hogyan tudnék például izmosabb lenni, fejleszteni az izomzatomat?

Figyelt kérdés
2012. márc. 14. 13:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Sportolj!
2012. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi vagy 4 éve futballozom :D
2012. márc. 14. 13:56
 3/7 A kérdező kommentje:
jó mert amugy fogyok meg minden, csak a bicepszemre,tricepszemre,vállamra és a hátamra kellene edzenem :D
2012. márc. 14. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
És a foci edzésen mindig csak fociztok? Nem hiszem. Ha a karodat, hátadat erősítenéd, ússz! A súlyzózást azért nem mondom, mert könnyű rosszul csinálni, ez pedig gyerekkorban különösen ártalmas lehet.
2012. márc. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Baromira keményen nyomhatod 4 éve, ha dagadt vagy...
2012. márc. 14. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

lehet h kapus és azért dagadt :D

am viccen kívűl.. szerintem ne kezdj bele egyből a gyúrásba.. sportolj vm mást.. jön a tavasz, biciklizz, kocogj, ússz, ha megy majd le felesleg majd akkor talán edz.. de 13 évesen.. szerintem várjmég a gyúrással picit! :)

2012. márc. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Járj el este futni, ne egyél annyi édességet, kevesebbet olyan ételt fogyassz, ami nagyon zsíros. Focit meg vedd komolyan, mert ha "dagi" vagy, nem leszel jó sportoló soha.
2012. márc. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!