Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Íjászatnál lövéskor mindig...

Íjászatnál lövéskor mindig felhorzsolódik a mutató ujjam, mit rontok el?

Figyelt kérdés

jobb kezemmel húzom ki az ideget, és amikor elsütöm a mutatóujjam jobb oldala mindig felhorzsolódik, eléggé idegesít h miden íjászatkor vérzik...

Úgy húzom ki hogy 3 ujjal fogom, a mutató és a középső ujj közt van a nyílvessző. kb az ideg az ujjaim közepénél vannak amikor kihúzom, próbáltam úgy hogy az utolsó új perceken, de úgy fáj...

Tudom hogy vannak ilyen elsütők, meg védőkesztyűk de most ezek nélkül kell boldogulnom


2012. márc. 16. 17:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig kéne használnod, legalább az ujjadra valami védőbőrt, vagy hasonlót. Nem szégyen, sok profi is úgy lő, sőt, régen is voltak különböző ujjvédők, pont ezért :)
2012. márc. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rosszul vagy lassan oldasz szerintem, látni kéne, így nem tudok hasznos választ adni. Nézz meg egy pár videót vagy valami oktató filmet, állj a tükör elé és gyakorolj!
2012. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Valószínűleg lassan, már próbálgattam és amikor gyorsabban engedtem el jobb volt bár még nem tökéletes...


Amúgy meg fogok majd venni valami kesztyű szerűséget, de puszta kézzel is meg akarok rendesen tanulni...

2012. márc. 17. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
ragaszd le leukoplaszttal. az a legjobb erre. a kesztűk csak esetlenné tesznek, és lassabb leszel tőlük.
2012. márc. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem leszel lassabb a kesztyűtől, és az legalább megvédi az ujjaidat. Próbáld meg nem csak elengedni az ideget, a háttaddal, lapockáddal húzd hátrafelé, lazítsd el az alkarodat, és a kezed majd magától old. Oldás után a kezed automatikusan a nyakad mellé fog érkezni, és az ujjaid továbbra is lazák maradnak. Remélem segítettem, bár így látatlanból elég nehéz. :)
2013. ápr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!