Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fegyencedzésel lenne kapcsolat...

Fegyencedzésel lenne kapcsolatos a kérdésem mert nem értek pár dolgot, aki már olvasta és csinálja segítene?

Figyelt kérdés
Na elolvastam a könyvet és meg is értettem. Jövő héttől kezdeném el de nem értem. Az edzéstervekben pl: Jó magaviselet programban hogy 2 edzés sorozat. Ez azt jelenti hogy az adott napra adott edzéseket 2x kell megcsinálni vagy hogy 2 sorozatot kell mint pl: falnál fekvőtámaszból 2x10 stb. Mert a gyakorlatok melett meg le van írva hogy kezdő 1x10 középhaladó 2x25 haladó 3x50 és nem értem akkor most mire vonatkozik a 2 edzés sorozat :S aki jártas benne elmagyarázná?
2012. márc. 17. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

az csak egy iránymutató,hogy 2 edző sorozat nem szentírás.

legalább 5 sorozatot csinálj.

tehát pl falnál fekvő 5x50,vagy 3x50-2x25 stb.

2012. márc. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A könyv csak ajánl egy javaslatot, az hogy 100%ban követed e a te dolgod.


Én többet csinálok mint 2x10, mert 2x10 et meg se érzek, nem az hogy fejlődnék tőle vagy izomlázam lenne esetleg.

2012. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!