Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért lett ez most annyira...

Miért lett ez most annyira nagy divat a hobbi testépítők körében, hogy danabolt, meg stanazolt használnak?

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 17:31
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

aki a danabolt használja még hobbi testépítőknek sem mondom őket.

azok inkább nyomik.

kérdésedre a választ nem tudom.

2012. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Szerintem azért mert most az a trend, hogy ilyen V nyakú pólókban feszítsenek. Én közel 20 éve vagyok a szakmába, de a testépítős mellett erőemeléssel is foglalkoztam. Bezzeg régen tökéletesen megvoltunk bármiféle táplélékkiegeszítő nélkül. Ettünk, Ettünk, Ettünk - igaz nekünk mindig volt csirkénk, plusz azért nem volt ennyire drága semmi se.

De én úgy gondolom, hogy így saját magunkból kihozva a maximumot ér fel az igazi sportal!

2012. márc. 17. 17:43
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom így van-e, de ha igen, akkor azért, hogy minél gyorsabban minél látványosabb eredményt érjenek el.
2012. márc. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
büdös a meló
2012. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
bocs,de stanazolt már 20 éve is evett mindenki.
2012. márc. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Hát mi k.rvára nem ismertük itt. Vagy csak jól titkolta az illető.
2012. márc. 17. 17:56
 7/15 anonim válasza:
Azért mert az hiszik, hogy attól, meg fél óra edzésektől majd ők lesznek a következő Mr.Olympia... Sok embernek sajnos tényleg büdös a munka, és mindenféle "csodaszertől" meg varázsövektől várják az eredményt...
2012. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

mert jön a jóidő,lehet nekivetkőzni.

nekik meg a steroid meg a tápkieg alapból ugyanaz,vagy találkoztam régen olyannal,aki azért szedett napozimot,mert tápkiegre nem volt pénze.

2012. márc. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csakmost ismersz meg néhény embert régen 25 éve a nerobol, aztán stanazol. Mindíg sokan szedték. Egy bizonyos szint felett már nélküle nem tudsz eredményt elérni. Félre ne érts én nem használom, de nem is akarok havonta sok centit nőni, hogy szerteszét repedjen a bőröm.

Tehát ez eddig is így volt,max te nem találkoztál vele

2012. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

GreenTea


Mert félnek a tűtől! :D

Könnyű lenyelni, nem olyan mint az Animal Pak. Nem is olyan drága... Szerintem ezek az okai. :)

2012. márc. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!