Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szedhetek animal M-stak-et?

Szedhetek animal M-stak-et?

Figyelt kérdés
kb másfél-2éve edzek eddig csak fehérjét szedtem most hogy lassab a fejlődés szeretném valamivel megtámogatni az izmokat animal termék családból válogattam mert úgy gondolom ennyi pénzért elég jó terméket adnak és hallotam már az edző teremben pozitívumokat rólla.a lényeg az hogy szerintetek szedhetem ezt? vagy tudtok ajánlani mást? első sorban erőt és izom méretet szeretnék növelni. kb 185cm és 95kg vagyok nem igazán zsíros.15/F
2012. márc. 19. 22:38
 1/6 anonim ***** válasza:

"Kérdés (2009. 11. 22.)

Szia!

Ezt a terméket bárki szedheti kortól függetlenül??

Szia!


Válasz (2009. 11. 23.)

18-20 éves kor alatt feleslegesnek tartjuk, mivel ebben a korban még úgyis maximumon pörög a hormontermelésed, nemigen van mit fokozni rajta. "


[link]

2012. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm és tudnál valamit ajánlani?
2012. márc. 19. 22:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem :D A fehérjén túl már nem az én világom van, nem értek hozzá. Esetleg kreatin, azt szoktam látni, hogy sokan használják. Abból is monohidrát por, nem valami kapszula.
2012. márc. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ertem. köszi
2012. márc. 19. 22:49
 5/6 G'sX ***** válasza:
"95kg vagyok nem igazán zsíros.15/F" lol :D
2012. márc. 20. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igen mert nem zsírt szedtem fel -.-
2012. márc. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!