Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hasizom jó? (többi lent)

Hasizom jó? (többi lent)

Figyelt kérdés
3éve szültem és most szántam rá magam,hogy valamit kezdeni kéne a hasammal,mert eléggé plöttyet.Felülést kezdtem el 2napja.Diétázni nem szeretnék,mert magasságomhoz vékony vagyok 178cm és 51kiló.Kockásítani szeretném.Mit tanácsoltok?
2012. márc. 21. 23:10
 1/2 Zakathol ***** válasza:

Azt azért először tisztázni kellene, hogy a plötty jelen esetben mit takar. Ha a bőr megnyúlását akkor nagy valószínűséggel, nem tudsz mit kezdeni vele (késen kívül).

Ha pedig a plötty zsírosat takar akkor nem tudod kikerülni a diétát: helyi zsírégetés nincsen.

2012. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek Zakathol-al, csak a diéta (és aerob mozgás)a megoldás a has zsírtalanítására. Ettől függetlenül lehet hasazni haspréssel és lábemeléssel (amitől erősebb lesz), de csak akkor lesznek láthatóak a kockák, ha a testzsír % lemegy 12% körülire, ahhoz pedig jó étrend kellene.
2012. márc. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!