Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izzadás gátló módszerek?

Izzadás gátló módszerek?

Figyelt kérdés
A problémám, hogy elég izzadós vagyok. Már próbáltam mindenféle deót, de nem használ igazából egyik se. mármint szagom csak a nap végére van, de a foltom meg van. nincs egyiknek se izzadás gátló hatása. És itt a jó idő, de egész nap a pulcsiban rohadok, mert nem tudom levenni... Próbáltam már fa rexona secret.. gyakorlatilag minen félét. Van valami ötletetek, hogy nektek mi az ami legalább 1 délelőttön keresztül használt?fa ultra dry, most ezzel szemezek, csak félek hogy ez is bla bla hogy 72 órán át ultra dry... nem histem de ha nem is 72, de ha már 12, vagy csak 6 én már azzal megelégszem. Ötletek?
2012. márc. 22. 17:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Az izzadasgatlok mind hu.lyeseg! Izzadni termeszetes dolog, a szervezet csinalja, ha akarod ha nem. Gatolni olyan, mintha pisilesgatlot szednel. Pisilni muszaly, izzadni is, ha a testnek melege van.


Ne az izzadast akard gatolni, eleg csak a szagot. A szagot pedig a bacik okozzak.


En furdes utan 3%os hidrogen peroxidot spriccelek a honaljamra, amit fel perc utan letorlok, majd bedorzsizem szodabikarbonaval. (A H2O2 fertotlenit, vagyis megoli a bacikat, a szodabikarbona pedig elveszi a szagot).


Valtoztass az etrendeden. Megfigyeltem, amikor vacak kajakat eszek (meki, muanyagok, sok fott etel) akkor budosebb az izzadtsagom, mint pl. mikor sok zoldseg/gyumit eszek.

2012. márc. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kovpet ***** válasza:
Ne pamutban járj.
2012. márc. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Kedves Kárdező!


Én is így vagyok vele ahogy te.

Most a baba deot (érzékeny bőrüeknek) ezt váltottam le Rexonára.

Kíváncsi vagyok ez segít e.

Folt nálam is van mintha hónaljon öntöttek volna egy pohár vízzel, de szag az nincs.


A pamut ruhát én szeretem,azon nem látszik a folt.

2012. márc. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

Én is szeretem, de beszívja a nedvességet.

Az újfajta műszálas (amiből a mezek is vannak) meg elvezeti és nincs folt sem izzadság sem. Érdemes kipróbálni, nekem nagyon bejött. Azóta sportra semmi mást nem viselek.

2012. márc. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!