Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi a maximális zuhanási...

Mennyi a maximális zuhanási sebesség?

Figyelt kérdés
Pl: egy ember kiugrik a repülőből és van egy sebessége amit elér és annál gyorsabban nem tud zuhanni
2012. márc. 23. 20:25
 1/4 dirtboy ***** válasza:
pontosan nem tudom de 500 valamennyi
2012. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én csak azt tudom,hogy egy átlagos méretű férfi kb 24-25 métert zuhan mp-enként,ha repülőből ugrik.

ennél tovább nem gyorsul.

2012. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 dirtboy ***** válasza:

ma 21:33

hülyeséget írtál

másodpercenként 25 méter még 100km/h sincs


múltkor volt a tv ben hogy rekord magasságból ugrott egy csávó majdnem 20kilométerről ha jól emlékszem,speciális felszerelésben spéci ernyővel és több mint 500km/h-val zuhant

2012. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez függ a testre ható felhajtóerőtől, a felületétől, a levegő sűrűségétől, valamint a test ellenállási tényezőjétől. A maximális zuhanási sebesség egyenlő lesz(=) A Négyzetgyök alatt[2X{testre ható felható erő}/({test ellenállási tényezője}X{levegő sűrűsége}X{test felülete})]. A pontos választ ezen változók deklarálása nélkül nem lehet adni.
2012. márc. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!