Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lenne hatása és...

Szerintetek lenne hatása és látszódna valami?

Figyelt kérdés

16éves vagyok.


2hete kezdtem el az edzést, heti 5x, hétfő,kedd,szerda,csütörtök,péntek. A szombat,vasárnap pihenő nap.


Fekvőtámaszokból eddig napi 50-50et csináltam.

Normális fekvőtámaszból:

20-10-20

Hátsó fekvőtámaszból:

20-10-20


2hetente emelném 20-al. Ez így jó lesz szerintetek? Szeretnék szép vállakat,mellizmokat.


Ezen kívül még felülésezem, és súlyzózom


2012. márc. 24. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
El lehet vele érni kesebb eredményeket és formásodni is lehet tőle, de ha nagy szeretnél lenni nem elég, de gyébként ha az étrend is jól össze van álltva akkor jó lesz, de én hetente emelném 20-al inkább és ha már érzed a 3. hét után vagy a 4. után hogy nagyon sok akkor maradj egy darabig azon a szinten és majd utána növeld meginnt. Nekem így bejött .. :)
2012. márc. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Az étrenddel most úgy vagyok, hogy semmi cukrosat nem eszem,iszom. Most szeretném elkezdeni a többit.

Este 6 után nem eszem, és naponta 2-3l vizet iszom.

2012. márc. 25. 09:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért jó az, ha este 6 után nem eszel?
2012. márc. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem azért, mert este 6 után már nem mozgok és így lerakódik a felesleg.
2012. márc. 25. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Naja, csakhogy te izmot akarsz, azt meg tömegelésnek hívják, és ilyenkor zsír is jön föl, ha tetszik, ha nem. Pláne, hogy a tömegelés alapja a folyamatos tápanyagellátás, így ha 6 után nem eszel, a fél napodat tápanyag nélkül töltöd és a tested nemhogy nem tud jól fejlődni, de még tán le is épül izomban, netán megijed, lelassul az anyagcseréje, és pont ettől jön fel zsír. Izom meg nem. Magyarán a módszer hülyeség. Lassú felszívódású fehérje kell éjszakára, kazein, ami van a túróban.
2012. márc. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!