Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Honan tudom meg hogy eredeti...

Honan tudom meg hogy eredeti e vagy sem a szteroid online patikából megbízható a rendelés?

Figyelt kérdés
[link]

2012. márc. 26. 22:23
 1/2 dirtboy ***** válasza:

laborban be vizsgáltatod

ja hogy ezek illegális szerek,akkor mégsem

szóval sehogy sem,járj templomba és imádkozz hogy nem lesz tőle komolyabb bajod,bár ha eredeti és nem tudod hogy kell adagolni akkor úgyis lehet bajod tőle


danabol,jó választás,az egyik legkárosabb és az egyik leginkább hamisított cigány szteroid.

sok sikert

2012. márc. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 kawalaci válasza:

Sziasztok!

Most rendeltem én is ebből La Pharma-s kék Metandienone 10mg-os tablettából. A csomagolást ítélve úgy néz ki eredeti korrekt minden minden jelzés a helyén. Kibontva a dobozt találtam benne egy pici párátlanító zacskót Kínai felirattal amit furcsáltam elgondolkodtam. Nem tudom ki emlékszik a jó Magyar Nerobolra ami 5mg volt és eredeti csak az már a múlté:) Akkoriban egy haverom szedte és adott egy szemet belőle próbáljam ki edzés előtt vegyem be..hát nagyon cool volt és hozzá teszem egész éjjel merevedésem volt mivel legalább ötszörösére emelte a tesztoszteron szintet..tehát tuti eredeti volt ez normális reakció:D De kérdem én ha La Pharma-s szedek 30mg egy nap és semmit nem érzek hogy a faszba lehet eredeti?:D Kétségkívül nincs hatóanyag benne esetleg 1-2 mg talán:) ha eredeti metát vesz valaki ott bizony áll a bré keményen és ha nem akkor valószínű kamu :D az első szemnél le lehet tesztelni egyszerű mint a pofon:) de ha jó is 10 nap után csökkeni fog a libidód nagyon mivel le állítja egy idő után a saját hormontermelést:) ha jó és van barátnőd szedjél mellé proviront az Irakit azt be lehet szerezni:)így még minőségibb izomra is szert tehetsz..nem leszel vizes és nem alakul át egy része ösztrogénné:) nagyon kevés az eredeti cucc..de most Indiába gyártják Cooper Pharma az tuti cucc azt keressétek :))

2012. aug. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!